26. Çin Pekin Uluslararası Yapı Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Fuarı - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

26. Çin Pekin Uluslararası Yapı Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Fuarı

Fuar Tarihleri : 09-12 Mart 2018

 

Fuar Ülke - Şehir : CIN - Pekin 

Fuar Sektör : Yapı İnşaat

Fuar Ürünler : ● Sağlık Gereçleri ve Mutfak sistemi
Sıhhi tesisat, musluk, sauna, jakuzi küvet, dere banyo, duş, banyo paketi ve ilgili parçaları. Kabine masa-board, yıkama yuvası, mutfak aksesuarları.
● Ahşap, Zemin Kaplama Malzemeleri
Ahşap malzemeleri, iç ve dış mekan ahşap, ahşap dekorasyon, ahşap zemin, kompozit malzeme, iç ve dış seramik yer ve duvar karosu, taş malzeme, kare tuğla, granit, mermer ve diğer katı dekoratif malzemeler, halı ve çeşitli döşeme malzemeleri.
● Kapılar, Pencereler ve Donanım
Ahşap kapı, garaj kapı, Otomatik Kapı, Endüstriyel Kapı, Kayar Kapı vb Mimari perde duvar, pencere, cam perde duvar, alüminyum alaşım perde duvar, çeşitli kapı ve pencere malzemeleri, özel fonksiyonel kapı ve diğer donanım aksesuarları.
● Villa, Çatı, Cephe Dekorasyon malzemeleri
Villa, çatı ve duvar malzemeleri, metal çatı sistemi, tuğla çatı kaplama malzemesi, Açık ve kapalı dekorasyon malzemeleri, el sanatları dekorasyon, dekorasyon taş ürünleri, kereste desenli ve üretim ekipmanları, su geçirmez, anti-korozif ve paslanmayı önleyici boya, çeşitli katkı maddeleri, yapışkan ve yapıştırıcılar boşluğu doldurma.
● İç Dekorasyon Malzemeleri
Dekoratif panel, tavan kurulu, çeşitli ahşap ürünler, cam perde, duvar kağıdı, bez sanat ürünleri, lambalar ve armatürler, eserler
● Ekipman Isıtma ve Havalandırma Sistemi.
Yakıt gaz yakıtlı kazan, brülör, kazan ve kontrol sistemi, kalori ölçer, radyatör, eşanjör, havalandırma ekipmanları, ısı üfleyici.
● Yakıt Gaz Teknolojisi ve Ekipmanları
Yakıt gaz göstergesi, tespit etmek ve kontrol teknolojisi ve ekipman, yakıt gaz boru ve anti-korozif ekipman, gaz yakıt uygulama teknolojisi, gaz sobası, ve donanım ve bakım, gaz verici ve dağıtım sistemi, vs.
● Elektrik Ekipmanları Sistemi
Böyle bir anahtarı olarak iç ve dış ekipman ve teknoloji, kontrol parçaları, elektrik prizi, koruma ve güvenlik kontrol tesisi, otomatik kapı kontrol sistemi, vs.
● Ev Yapı Malzemeleri
Yeni duvar malzemeleri, yanmaz malzemeler, cam elyaf takviyeli plastik ve kompozit malzemeler, metalik ve metalik olmayan malzemeler ve ürünler, çimento ürünleri ve katkı maddeleri, alçı ürünleri, vs.
● Çelik Çerçeve Ürünleri
Çelik çerçeve ürünler, teknoloji ve montaj vb.
● Yapı Malzemeleri ve Pro-Çevre Mühendisliği
Çeşitli inşaat makineleri, çevreci tesisleri, şehir içi trafik kontrol ve bahçe tesisleri, bina, güvenlik ve yanmazlık sistem, vb.
● İnşaat Mühendisliği ve Servis
Bina akıllı sistem, mimari tasarım, iç tasarım, dekoratif tasarım ve bağıl yazılım, mimari model, mimari vb.
● Yapı Programı, Spor Salonu ve Stadyumu Ek Parçaları, Otel Hizmetleri, Mobilya ve Ek Parçaları, vb.

Fuar Organizatörü : China B & D

Web : www.bj-jbh.com/english.asp

   

Nasıl Çince Tercümanlık Hizmeti Alabilirsiniz?

 
- Telefonla (whatsapp)  nolu telefondan yada tercüman talep formu veya cindeturktercuman.com@gmail.com üzerinden çince tercüman ekibimizden talep edebilirsiniz.
 
- En Kısa Sürede talep ettiğiniz tercüman ihtiyacınıza göre belirlenip size fiyat, çalışma koşulları ve diğer sorularınızı cevaplayarak tercümanlık hizmeti almaya başlıyorsunuz.
 
 

ÇİNCE TERCÜMAN TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

 


26. Çin Pekin Uluslararası Yapı Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Fuarı Haberini Oku, 26. Çin Pekin Uluslararası Yapı Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Fuarı Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Çin Yapı Dekorasyon Fuarı » Çin Yapı Malzemeleri Fuarı
Etiketler » Çin Yapı Dekorasyon Fuarı   » Çin Yapı Malzemeleri Fuarı  
Google ARA: 26. Çin Pekin Uluslararası Yapı Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Fuarı

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri