25.Çin Guangzhou Uluslararası Ambalajlama Makineleri ve Malzemeleri Fuarı - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

25.Çin Guangzhou Uluslararası Ambalajlama Makineleri ve Malzemeleri Fuarı

Fuar Tarihleri : 10~12 Mart 2018

 
 

Ülke - Şehir : ÇIN - Guangzhou 

Sektör : Ambalaj

Ürünler : Paketleme, Ambalaj, Paketleme makinaları ve teknolojileri, Ambalaj geri dönüşüm teknolojileri,Ambalaj yan sanayi ve makine yedek parçaları.Gıda, İçecek ve Brewery, İlaç ve Günlük Kimyasalları için Paketleme Makineleri, Gıda, İçecek ve Bira için İşleme Makineleri, Ambalaj Baskı Makineleri, Etiketler ve Etiketleme Sistemleri, RFID, Mürekkep Püskürtmeli, Lazer Yazıcılar ve Bar Kodlama Ekipmanları, Endüstriyel Yapıştırıcı ve Hot Melt Sistemi, Ölçme, Kontrol ve Test Cihazları, Ambalaj Malzemesi Üretim Makineleri, Yardımcı ve Aksesuarlar, Konveyörler, Dolum Ekipmanları, Sıcak Dolum, Aseptik Dolum, Muayene.

Organizatör : Adsale

Web : www.chinasinopack.com

   

Nasıl Çince Tercümanlık Hizmeti Alabilirsiniz?

 
- Telefonla (whatsapp)  nolu telefondan yada tercüman talep formu veya cindeturktercuman.com@gmail.com üzerinden çince tercüman ekibimizden talep edebilirsiniz.
 
- En Kısa Sürede talep ettiğiniz tercüman ihtiyacınıza göre belirlenip size fiyat, çalışma koşulları ve diğer sorularınızı cevaplayarak tercümanlık hizmeti almaya başlıyorsunuz.
 
 

ÇİNCE TERCÜMAN TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

 


25.Çin Guangzhou Uluslararası Ambalajlama Makineleri ve Malzemeleri Fuarı Haberini Oku, 25.Çin Guangzhou Uluslararası Ambalajlama Makineleri ve Malzemeleri Fuarı Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Çin Ambalajlama Makineleri Fuarı » 2018 Ambalajlama Makineleri Fuarı
Etiketler » Çin Ambalajlama Makineleri Fuarı   » 2018 Ambalajlama Makineleri Fuarı  
Google ARA: 25.Çin Guangzhou Uluslararası Ambalajlama Makineleri ve Malzemeleri Fuarı

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri