Çin Şangay Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı - ChinaPlas 2018 - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Çin Şangay Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı - ChinaPlas 2018

Fuar Tarihleri : 24-27 Nisan 2018
Ülke - Şehir : CIN - Sangay   
Sektör : Plastik Kauçuk
Ürünler : Enjeksiyon, Extrüzyon, Şişirme, Kalıpları, Ekipmanları, Kimyasallar, Boyalar, Katkı Malzemeleri, Plastik Ve Kauçuk Ürünler Bu Fuarda Bulunucaktır.Ve Ayrıca 2700 katılımcı firma Chinaplas Fuarına Katılması Beklenıyor. Bu Fuarda Otomotiv, Elektronik, Ambalaj, İnşaat, LED Aydınlatma, Tıbbi Ve Diğer Yüksek Uç Uygulama Alanları Yararlanacak Ürünleri Ve Ekipmanları Bulunmaktadır.. Farklı Uluslararası Ülkelerden Gelen Ziyaretçiler Köpük, Reaktif Veya Takviyeli Reçine, Makineleri Ve Geri Dönüşüm Ekipmanları, Ölçüm, Kontrol Ve Yarı Test Cihazları, Kalıp Ve Ölür, Öncesi Ve Sonrası İşleme Makineleri, Aksam Ve Parçaları vb.
Organizatör : Adsale
Web : www.chinaplasonline.com/CPS16/Home/lang-eng/Information.aspx
 

Nasıl Çince Tercümanlık Hizmeti Alabilirsiniz?

 
- Telefonla (whatsapp)  nolu telefondan yada tercüman talep formu veya cindeturktercuman.com@gmail.com üzerinden çince tercüman ekibimizden talep edebilirsiniz.
 
- En Kısa Sürede talep ettiğiniz tercüman ihtiyacınıza göre belirlenip size fiyat, çalışma koşulları ve diğer sorularınızı cevaplayarak tercümanlık hizmeti almaya başlıyorsunuz.
 
 

 


Çin Şangay Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı - ChinaPlas 2018 Haberini Oku, Çin Şangay Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı - ChinaPlas 2018 Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Çin Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı » ChinaPlas 2018 Fair
Etiketler » Çin Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı   » ChinaPlas 2018 Fair  
Google ARA: Çin Şangay Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı - ChinaPlas 2018

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri