Gümüşhane Çince Tercüman, Çince Tercüme Gümüşhane - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Gümüşhane Çince Tercüman, Çince Tercüme Gümüşhane

Gümüşhane Çince Tercüman, Çince Tercüman Gümüşhane  İli ve Çevresi Tercümanlık Hizmeti

 

Çince profesyonel tercümanlarımız size en kaliteli bir şekilde tercümanlık hizmeti vermek amacıyla taleplerinizi bekliyoruz.
 

Gümüşhane Çince Tercümanlık Hizmetlerimiz

 

Fuar, Toplantı, Fabrika tercümanlığı,
 

Çinli Misafir karşılama tercümanlığı,

 

Makina montaj eğitim tercümanlığı,

 

Tur, Gezi,  Rehber tercümanlığı,
 

Eğitim tercümanlığı,


 

Gümüşhane 'da Nasıl Çince Tercümanlık Hizmeti Alabilirsiniz? 

- Telefonla (whatsapp) nolu telefondan yada tercüman talep formu veya cindeturktercuman.com@gmail.com üzerinden bize Gümüşhane çince tercüman ekibimizden talep edebilirsiniz.

 

- En Kısa Sürede talep ettiğiniz tercüman ihtiyacınıza göre belirlenip size fiyat, çalışma koşulları ve diğer sorularınızı cevaplayarak tercümanlık hizmeti almaya başlıyorsunuz.


 
Gümüşhane  Çince Tercüman için Tıkla
 
Gümüşhane Hakkında Genel Bilgiler
 
Gümüşhane Hakkında Genel Bilgiler
Yüzölçümü         : 6.575
Nüfusu                : 130.825
 
Doğu Anadolu ile Karadeniz Bölgesi arasında, Çin-Trabzon Tarihi İpek Yolu Güzergahı üzerinde, tarih ile doğal güzelliklerin kucaklaştığı, zengin Gümüş Madeni ocaklarından dolayı Gümüşhane adını taşıyan bir ildir. Gümüşhane Milattan Önce 3000'lere uzanan tarihi içerisinde bir çok uygarlıklara ev sahipliği yaparak bu kavimler mozaiğinin izlerini günümüze taşımaktadır. 
 
Denize 100 km. uzaklıkta olan ilin klima özelliğini sahip havası, sahip olduğu eşsiz doğal güzellikleri, yer altı resim sergisini andıran zengin oluşumlu mağaraları, 450'ye yakın yaylası, çok sayıda antik kentleri, doğal park alanları, zengin flora ve faunası bakir bir turizm potansiyeline sahiptir.
 
Gümüşhane yöresindeki arkeolojik buluntular, yerleşik yaşamın M.Ö. 3000 yıllarına dek uzandığını göstermektedir. Bölgede bilinen ilk halk M.Ö. 2. binin ortalarında ortaya çıkan Azzi ve Hayaşalardır. Bu nedenle, Gümüşhane’yi de içine alan bölgeye Azzi-Hayaşa ülkesi deniyordu. Yine M.Ö. 2. binde Mezopotamya’dan gelen Assurlu tüccarların, Gümüşhane ve yöresinde bulunan maden yatakları nedeniyle bölgeye ilgi duydukları bilinmektedir.
 
Genel olarak Gümüşhane'de iklim yazları oldukça kurak kış ve bahar ayları yağışlı geçen bir karaktere sahiptir. Deniz seviyesinden yükseldikçe karasal iklimin özellikleri gözlenmektedir.

 


Gümüşhane Çince Tercüman, Çince Tercüme Gümüşhane Haberini Oku, Gümüşhane Çince Tercüman, Çince Tercüme Gümüşhane Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Gümüşhane Çince Tercümanlık » Gümüşhane Çince Tercüman Bulma » Çince Tercüman ilanları
Etiketler » Gümüşhane Çince Tercümanlık   » Gümüşhane Çince Tercüman Bulma   » Çince Tercüman ilanları  
Google ARA: Gümüşhane Çince Tercüman, Çince Tercüme Gümüşhane

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri