Kars Çince Tercüman, Çince Tercüme Kars - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Kars Çince Tercüman, Çince Tercüme Kars

Kars Çince Tercüman, Çince Tercüman Kars  İli ve Çevresi Tercümanlık Hizmeti

 

Çince profesyonel tercümanlarımız size en kaliteli bir şekilde tercümanlık hizmeti vermek amacıyla taleplerinizi bekliyoruz.
 

Kars Çince Tercümanlık Hizmetlerimiz

 

Fuar, Toplantı, Fabrika tercümanlığı,
 

Çinli Misafir karşılama tercümanlığı,

 

Makina montaj eğitim tercümanlığı,

 

Tur, Gezi,  Rehber tercümanlığı,
 

Eğitim tercümanlığı,


 

Kars 'da Nasıl Çince Tercümanlık Hizmeti Alabilirsiniz? 

- Telefonla (whatsapp) nolu telefondan yada tercüman talep formu veya cindeturktercuman.com@gmail.com üzerinden bize Kars çince tercüman ekibimizden talep edebilirsiniz.

 

- En Kısa Sürede talep ettiğiniz tercüman ihtiyacınıza göre belirlenip size fiyat, çalışma koşulları ve diğer sorularınızı cevaplayarak tercümanlık hizmeti almaya başlıyorsunuz.


 
Kars  Çince Tercüman için Tıkla
 
Kars, zengin tarihi birikimi ve doğasıyla dikkat çeken bir kent. Son dönemde özellikle gençler arasında popüler olan Kars, ziyaretçi akınına uğruyor. Kış aylarında bembeyaz bir kar örtüsüyle kaplanan Kars, fotoğrafçıların da mutlaka uğradığı rotalardan biri haline geliyor. İşte Kars hakkında bilinmesi gerekenler...
 
Kars nerede? Kars kentine nasıl gidilir?
Kars, Türkiye'nin kuzey doğusunda 2.347 kilometrelik yüzölçümüne sahip bir ildir. Ermenistan sınırında bulunan Kars, Ardahan, Erzurum ve Ağrı illerine komşudur. Kentin toplam nüfusu 118 bindir. 
 
 
 
Kars'a, İstanbul ve Ankara'dan uçakla ulaşabileceğiniz gibi yine Ankara'dan hareket eden Doğu Ekspresi ile de gitmek mümkün. Son dönemlerde özellikle gençler arasında Doğu Ekspresi ile Kars'a gitmek epey revaçta. 25 saat süren bir tren yolculuğuyla Kars'a ulaşmak mümkün. Bilet fiyatlarıysa 47 Türk Lirası. 
 
Kars Harakani Havaalanı'ndan kent merkezine 15 dakikalık bir taksi yolculuğu ile ulaşmak mümkün. Kars Garı ise kent merkezinde yer almakta.
 
 
 
Kars tarihi hakkında bilinmesi gerekenler...
Kars ismi, milattan önce bölgede yaşamış olan Bulgar Türkleri'nin bir boyu olan Karsaklardan geldiği düşünülüyor. Paleotik dönemden beri yaşam alanı olan Kars, geniş düzlükleri ve platolarıyla bilinmekte. Tarihi Ani kentinin de Kars sınırları içinde bulunduğunu hatırlatalım. Ermenistan sınırındaki Akyaka ilçesinde bulunan Ani harabeleri UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alıyor. 
 
11. yüzyılda Selçuklular hakimiyetine giren kent, Anadolu'da ilk Türk yerleşim yerlerinden de biridir. Osmanlı döneminde de imparatorluğun doğu sınırı işlevini yüzyıllar boyunca gören Kars, 93 Harbi (1878) sonrası Rus Çarlığı tarafından işgal edildi. 40 yıllık Rus yönetimi altında kalan kentte bugün de çok sayıda dönemin mimarisini yansıtan yapı bulunmaktadır. 
 
 
 
 
Kars'ta görülmesi gereken yerler...
Kars, zengin bir tarihi mirasa sahip. Kentte çok sayıda tarihi eser bulunmakta. Kars'ı ziyaret eden turistler, ilk olarak tepedeki Kars Kalesi'ni mutlaka ziyaret etmekte. 12. yüzyılda Selçuklular tarafından inşa edilen Kars Kalesi, kentin korunmasında çağlar boyu önemli bir işlev gördü.
Osmanlı döneminde kalan Cuma ve Topçuoğlu hamamları hala kullanılmaktadır. Kars Çayı üzerinde bulunan tarihi köprü ve Rus Çarlığı döneminden kalma yapılar, kentteki en önemli turistik mekanlar arasında yer alır. 
 
 
 
Sarıkamış'ta bulunan ve Birinci Dünya Savaşı'ndaki facia anısına dikilen anıt da, bölgeye gelen turistler tarafından ziyaret edilmektedir. Ayrıca Sarıkamış Ormanları da bölgedeki önemli doğa merkezidir. Doğa güzellikleri bakımından bir diğer dikkat çekici bölge de Kars ile Ardahan arasında yer alan Çıldır Gölü'dür.
 
Kümbet Camii ya da Havariler Kilisesi olarak bilinen ve tarihi 10. yüzyıla dayanan yapı, Kars'ın en bilindik tarihi eserlerinden birisidir.
 
 
 
UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Ani Harabeleri
Kars'ın güneydoğusunda merkeze 42 kilometrelik uzaklıkta yer alan Ani harabeleri, Arpaçay mevkinde bulunmaktadır. 10. yüzyılda Pakraduni Hanedanlığı döneminde inşa edilen Ani, dönemin en önemli Ermeni kentlerinden biriydi. Günümüzde Unesco Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Ani, turistlerin de mutlaka ziyaret ettiği yerler arasındadır.
 

 


Kars Çince Tercüman, Çince Tercüme Kars Haberini Oku, Kars Çince Tercüman, Çince Tercüme Kars Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Kars Çince Tercümanlık » Kars Çince Tercüman Bulma » Çince Tercüman ilanları
Etiketler » Kars Çince Tercümanlık   » Kars Çince Tercüman Bulma   » Çince Tercüman ilanları  
Google ARA: Kars Çince Tercüman, Çince Tercüme Kars

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri