Çin'den Ürün Getirtmek ve Takipçilik Hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Çin'den Ürün Getirtmek ve Takipçilik Hizmeti

Takipçilik, sizin Çin’deki bütün işlerinizi takip etmek için adlandırdığımız bir sistem.

Kısaca açıklarsak firmanız adına veya şahsi olan işlerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözüme kavuşturup bunun sürekliliğini sağlıyoruz.

Çindeki ürün tedariklerinizi sağlıyoruz. Hem Tercümanlık hem iş ve ürün takibi yapıyoruz.

 

KOTEYNIRLARINIZA ÜRÜNLERİNİZ YÜKLENİRKEN MÜHÜR TAKILANA KADAR CANLI İZLEYİN

Son dakika alınan biletlerin 8 bin tl ye kadar çıkmasından dolayı her ürün alımında Çin’e gelebilmek ne yazık ki mümkün değildir. Bu durumlarda siparişleriniz teslim edilirken konteynırlara yükleme işlemi boyunca Skype ile sizleri görüntülü arıyoruz. Yükleme işlemi bitip mühür takıldığında siz de oturduğunuz yerden ürünlerinizin tamamıyla yüklendiğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetimiz için sadece bir günlük tercümanlık ücreti talep etmekteyiz. 

 

ŞİRKET
Şirketlere Tercümanlık, Konteynır Takipçiliği ve Pazar araştırması hizmetlerini sağlıyoruz. Konteynır takipçiliği için sayfada aşağı doğru ininiz.
 
 
İŞLETMECİ
İşletmecilerimizin Çin’den kaliteli ve ucuza ürün getirtebilmeleri için Pazar araştırtması yapıyoruz. Bunun için istediğiniz ürün bilgilerini ve iletişim bilgilerinizi bize yollamanız yeterli.
 
 
ŞAHSİ
Ticari veya başka bir sebeple şahsi isteklerinizi günlük ücretler karşılığında gerçekleştiriyoruz.
 
 

Nasıl Çince Tercümanlık Hizmeti Alabilirsiniz?

 
- Telefonla (whatsapp)  nolu telefondan yada tercüman talep formu veya cindeturktercuman.com@gmail.com üzerinden çince tercüman ekibimizden talep edebilirsiniz.
 
- En Kısa Sürede talep ettiğiniz tercüman ihtiyacınıza göre belirlenip size fiyat, çalışma koşulları ve diğer sorularınızı cevaplayarak tercümanlık hizmeti almaya başlıyorsunuz.
 
 

ÇİNCE TERCÜMAN TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

 


Çin'den Ürün Getirtmek ve Takipçilik Hizmeti Haberini Oku, Çin'den Ürün Getirtmek ve Takipçilik Hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »çince tercüman » çinden ürün getirtme »
Etiketler » çince tercüman   » çinden ürün getirtme   »  
Google ARA: Çin'den Ürün Getirtmek ve Takipçilik Hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri