Adana gıda ihtisas organize sanayi bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Adana gıda ihtisas organize sanayi bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

 
Çinden almış olduğunuz makinayı Adana bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Adana bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.
 
Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.
 
Adana bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.
 
İlerleyen aşamalarda makinada meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.
Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.
 
Adana Sarıçam Mevkii' nde bulunan ADANA GIDA İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ bakanlar kurulu kararı ile 2020 yılında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı olarak Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Sarıçam Belediyesi, Adana Ticaret Odası ve Adana Ticaret Borsası iştirakleri ile sanayi kuruluşlarının istek ve önerileri göz önünde bulundurularak kurulmuştur.

Adana gıda ihtisas organize sanayi bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Adana gıda ihtisas organize sanayi bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Adana Çince Tercüman » Adana Makina Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Adana Çince Tercüman   » Adana Makina Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Adana gıda ihtisas organize sanayi bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri