Manisa Akhisar zeytin ve zeytinyağı ve türevleri ihtisas Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Manisa Akhisar zeytin ve zeytinyağı ve türevleri ihtisas Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makinayı Manisa bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Manisa bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım kılavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Manisabölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinada meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı Türevleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı Türevleri OSB, İzmir-İstanbul yolu üzerinde yer almaktadır.

Uzaklık Mesafeleri (Km)
Kent Merkezi Havaalanı Liman Demiryolu
9 120 95 8

İzmir Limanı’na 95km, Çandarlı Limanı’na ise 120 km. mesafededir. 90 km. bölünmüş karayoluyla İzmir’e 1 saat mesafededir. Ege Serbest Bölgesi’ne 100 km. uzaklıktadır.

OSB Mevcut Durum
Parsel Sayısı Firma Sayısı İstihdam
42 11 1.000

133 hektar imar alanı ve 42 parsel üzerinde faaliyetleri süren OSB’nin altyapı çalışmaları da devam etmektedir.

Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı Türevleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi; zeytin ve zeytin ürünleri başta olmak üzere gıda ürünleri işleyen 11 aktif firması ile yaklaşık 1.000 kişiye istihdam sağlayarak faaliyetlerine devam etmektedir. 


Manisa Akhisar zeytin ve zeytinyağı ve türevleri ihtisas Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Manisa Akhisar zeytin ve zeytinyağı ve türevleri ihtisas Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Manisa Çince Tercüman » Manisa Makina Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Manisa Çince Tercüman   » Manisa Makina Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Manisa Akhisar zeytin ve zeytinyağı ve türevleri ihtisas Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri