Ankara dökümcüler ihtisas Organize Sanayi bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Ankara dökümcüler ihtisas Organize Sanayi bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makinayı Ankara bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Ankara bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Ankara bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinada meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Bölgemiz, Ankara’nın yaklaşık 45 km. güneydoğusunda Malıköy Mahallesi Temellide bulunan Sanayi havzasında yer almaktadır. Ankara-Eskişehir karayolunun yaklaşık 9 Km. kuzeyinde, Anadolu OSB, Başkent OSB ve ASO 2. ve 3. OSB ile komşu konumdadır.  Demiryolu ve karayolu bağlantıları açısından oldukça elverişli bir konumdadır.

Bölgemiz Yer seçimi 2006 yılında yapılmış olup 2009 yılı Haziran ayında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından 267 nolu sicili almıştır.

Sanayi Bakanlığınca 245 hektar yer seçimi yapılmıştır. Yer seçimi tamamlandıktan sonra, 74 hektar 1 . Etapta 65 parsel, 19 hektar 2. Etapta 33 parsel olmak üzere toplam 93 hektar alanın imar planları yaptırılmıştır.

Bölgemizin Altyapı yapım işi ihalesi 08/09/2016 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılmıştır.

Bölgemiz altyapı çalışmalarından;

– Elektrik altyapı yapım işi tamamlanmıştır.

– İçmesuyu, atıksu, drenaj, yağmur suyu, yol altyapı inşaatları tamamlanmıştır.

– Doğalgaz Dağıtım Şebekesi Yapım işi tamamlanmıştır.


Ankara dökümcüler ihtisas Organize Sanayi bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Ankara dökümcüler ihtisas Organize Sanayi bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Ankara Çince Tercüman » Ankara Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Ankara Çince Tercüman   » Ankara Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Ankara dökümcüler ihtisas Organize Sanayi bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri