Aydın Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Aydın Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Aydın bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Aydın bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Aydın bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Aydın Organize Sanayi Bölgesi 15 Temmuz 1976 yılı 7/12207 sayılı Bakanlar Kurulu Kararnamesi ile kurulmuş olup;yer seçimi çalışmalarına mütakip altyapı projeleri hazırlanmış ve 1991 yılında ihalesi yapılarak çalışmalara başlanılmıştır.

85 hektar üzerine kurulmuş olan bölgenin,genişleme çalışmalarının sonucu 112 hektara çıkan toplam alanın 846.931,981 metrekaresi sanayi parseli olup 58 sanayicimize tahsis edilmiştir.Ayrıca Bölgemizin 7 Mayıs 2005 tarifinde yapılan Genel Kurul ile Müteşebbis Teşekkül Başkanlığı kaldırılarak yönetim sanayicilere devredilmiştir.


Aydın Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Aydın Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Aydın Çince Tercüman » Aydın Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Aydın Çince Tercüman   » Aydın Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Aydın Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri