Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu

Çinden almış olduğunuz makineyi Balıkesir bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Balıkesir bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Balıkesir bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Balıkesir’de 6 Organize Sanayi Bölgesi bulunuyor. 2.178 iş yeri kapasitesiyle 7’si Balıkesir’de, 826 iş yeri kapasitesiyle faaliyet gösteren 13 adet Küçük Sanayi Sitesi (KSS) bulunmaktadır.


Balıkesir’de 6 Organize Sanayi Bölgesi bulunuyor. 2.178 iş yeri kapasitesiyle 7’si Balıkesir’de, 826 iş yeri kapasitesiyle faaliyet gösteren 13 adet Küçük Sanayi Sitesi (KSS) bulunmaktadır.


Balıkesir’de yer alan KSS’lerin ortalama doluluk oranı yüzde 91’dir. Bölge OSB’leri ulaşılabilirlik açısından iyi konumlarda kurulmuştur. OSB’lerde altyapı çalışmalarının çoğu tamamlanmış olup, atık su bertarafı ve doğalgaz kullanımı konusunda eksiklikler vardır. Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi ve Çanakkale OSB doğalgazın olduğu OSB’lerdir.


GMKA tarafından yapılan Organize Sanayi Bölgeleri araştırma sonuçlarına göre Bölge OSB’lerinde faaliyet gösteren firmaların yarısı gıda, yem ve makine teçhizat sektörlerinde faaliyet göstermektedir.Sektör farklılığının en çok olduğu OSB Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’dir.


Balıkesir OSB’lerinde en çok faaliyet gösteren sektörler gıda ve yem, makine ve teçhizat,deri, plastik ve kimyadır. Balıkesir OSB’lerinde Çanakkale’den farklı olarak madencilik ve demir çelik sektöründe faaliyet gösteren işletmeler yer almaktadır. OSB’lerde yer alan işletmelerde günde ortalama 10 saat üretim yapılmaktadır.


Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Balıkesir’in Merkez ilçesinde Savaştepe yolu 7. km’de bulunmakta olup, 1976 yılında kurulmuştur. 2017 yılında en çok yatırım çeken ilin Balıkesir olmasının başlıca sebebi BALOSB’nin 4 büyük firmayı Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’ne getirmesiyle olmuştur. BALOSB bünyesinde 123 adet firma bulunmaktadır. BALOSB’de yer alan firmaların sektörlere göre dağılımına bakıldığında, makine ve teçhizat sektörünün önde geldiği görülmektedir. Bu sektörü gıda, tekstil ve tekstil ürünleri ile kimya, plastik ve deri sektörü takip etmektedir.


BALOSB İzmir-Bursa karayoluna 6 km uzaklıktadır. Karayolu ulaşımında sahip olduğu bu avantajı denizyolu yolu için geçerli olmayan OSB’nin en yakın liman olan Bandırma Limanı’na uzaklığı 111 km’dir. OSB’ye 500 m uzaklıkta bulunan Gökköy Lojistik Köyü’nün faaliyete geçmesiyle, OSB demiryolu taşımacılığında önemli bir avantaja sahip olacaktır. Sahip olduğu 570 hektarlık büyüklük ile TR22 Güney Marmara Bölgesi’nin en büyük Organize Sanayi Bölgesi olan BALOSB’de mevcut alanda %100 doluluk olması sebebi ile kamulaştırma yapılmıştır. 2019’un ilk yarısında yeni alanlarda altyapı çalışmaları yapılarak tahsise başlanacaktır. Yeni yatırım yapmak isteyen yatırımcılar ön talep formları ile başvurularını yapabilmektedir.


BALOSB’de üretimde 112 firma, inşaat aşamasında da 10 firma ve 1 tahsiste firma bulunmaktadır. Faaliyette bulunan 113 firmada 10000 kişi istihdam edilmektedir.


Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Haberini Oku, Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Balıkesir Çince Tercüman » Balıkesir Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Balıkesir Çince Tercüman   » Balıkesir Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri