Ankara Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Ankara Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Ankara bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Ankara bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Ankara bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Ankara’da Çince tercümanlık hizmeti verebileceğimiz Organize sanayi bölgeleri , ANADOLU OSB Ankara Anadolu Organize Sanayi Bölgesi, Ankara ASO 1 OSB ASO 1 OSB Ankara ASO 1 OSB Ankara ASO 2-3 Organize Sanayi Bölgesi ASO 2-3 OSB Ankara ASO 2-3 Organize Sanayi Bölgesi Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi BAŞKENT OSB Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi Ankara Çubuk Hayvancılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ÇUBUK OSB Ankara Çubuk Hayvancılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Ankara Dökümcüler İhtisas Organize Sanayi Bölgesi DÖKÜMCÜLER OSB Ankara Dökümcüler İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi İVEDİK OSB Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesi OSTİM OSB Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesi Ankara Polatlı Organize Sanayi Bölgesi POLATLI OSB Ankara Polatlı Organize Sanayi Bölgesi Ankara Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi POLATLI TİCARET ODAS Ankara Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi Ankara Şereflikoçhisar Organize Sanayi Bölgesi ŞEREFLİKOÇHİSAR OSB Ankara Şereflikoçhisar Organize Sanayi Bölgesi Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas OSB UZAY VE HAVACILIK İH Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas OSB

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

ANADOLU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Anadolu Organize Sanayi Bölgesi, OSİAD üyeleri tarafından 1997’de küçük ölçekli işletmelerin, orta ve büyük ölçekli firma olabilmeleri ve daha iyi fiziki şartlarda üretim yapabilmeleri için OSİAD Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi’nin kurulmasıyla hedefleri yolunda ilk adımını atmıştır.

OSİAD Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi 50 yıllık kalkınma planı çerçevesinde; Temelli Alcı-Malıköy mevkilerinde arazi satın alarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na başvurmuş ve organize sanayi bölgesi kurmak için ilk girişimini yapmıştır.

1998 tarihine 98 ortağın toplam 178 bin TL sermayesi ile bir ‘güç birliği’ şirketi olan OSİAD A.Ş. kurulmuştur. Bu güç birliği ile ivme kazanan inançlı yatırımcılar, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan Temelli-Malıköy mevkiinde 4500 hektarlık sanayi alanının tam kalbinde 633 hektarlık alanda yer seçimi işlemlerini tamamlayarak, 31.12.2002 tarihinde 210 sicil numarası ile 410 hektarda organize sanayi bölgesi kurma yetkisi alınmıştır.

Kuruluşunun ardından arsa tahsisleri, kamulaştırma ve altyapı çalışmalarını hızla sürdüren Anadolu OSB, 2012 itibariyle üretime geçen firmalarıyla hızla yükselmeye devam etmektedir.

Anadolu OSB’nin elektrik, su, doğalgaz ve kanalizasyon altyapısı her sanayi parselinde bağlanmaya hazır haldedir. Bütün altyapısı kaldırımların altındadır. Sorun çıktığında onarım çalışmaları, yolları etkilemeyecek biçimde tasarlanmıştır.

Anadolu OSB, fabrikalarından önce yeşil alanlarını kurmuş ve caddelerini, sokaklarını, ağaçlarla donatan bir sanayi bölgesidir. Kaybolmak üzere olan Uyuz Gölü’ne yağmur suları ile can suyu vermiş ve etrafını 10’dan fazla türden 7 bin 500 ağaçla korumaya almıştır. Fabrikalarından önce gerilim hatları boyunca badem ağaçları dikerek, geliriyle eğitime destek olmaktadır.

Kurtuluş Savaşı’nda Malıköy, hayati öneme sahip görev üstlenmiş bir bölgedir. 1921 Sakarya Meydan Savaşı sırasında havaalanı, hastane, asker ve teçhizat aktarma noktası olarak kullanılmıştır. Kurtuluş mücadelesinin dönüm noktası olan tarihler, Anadolu OSB’nin cadde ve sokaklarındaki isimlerde yaşatılmaktadır. Ayrıca 1915’de Çanakkale Savaşı’nda Ankara’nın her yanından kaybedilen 1764 şehidin isimleri, Çanakkale Şehitleri Anıtı’nda ölümsüzleştirilmiştir. Bu anıt, Çanakkale dışında kurulan ilk şehitler anıtıdır.

Anadolu OSB, alanında uzman ve marka olmuş firmaları bünyesinde toplamış bir organize sanayi bölgesidir. Makine, elektrik, cam, kağıt, plastik, gıda, demir, metal, çelik, inşaat, sağlık alanında pek çok büyük firma, bölgedeki yerini almış hızla çalışmaya başlamıştır. Bölgeye özellikle enerji, bilişim ve bilgi saklama merkezlerinin ilgisi dikkate değerdir. Hepsi modern, çevreye duyarlı bir ortamda, üretimi ve hizmeti tercih eden ulusal çapta büyük firmalardır. Anadolu OSB İleriyi gören planlı sanayileşmenin, kayıtlı ekonominin en iyi örneklerindendir.

Anadolu OSB, azim, doğa, sanayi ve yenilikçi ruhun buluştuğu, üretim ve eğitim taarruzunun başlatıldığı, geleceğin üretim tarzına örnek olduğu yerdir.


Ankara Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Ankara Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Ankara Çince Tercüman » Ankara Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Ankara Çince Tercüman   » Ankara Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Ankara Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri