Adana Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Adana Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Adana bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Adana bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Adana bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Adana bölgesinde Çince tercümanlık hizmeti verebileceğimiz Organize Sanayi bölgeleri,Adana Ceyhan Organize Sanayi Bölgesi Ceyah OSB Adana Ceyhan Organize Sanayi Bölgesi ADANA GIDA İHTİSAS OSB ADANA GIDA İHTİSAS OSB Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi ADANA HACI SABANCI O Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Adana Kozan Organize Sanayi Bölgesi KOZAN OSB Adana Kozan Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Adana-Ceyhan D-400 Karayolu üzerinde, Yakapınar (Misis)’in kuzeyinde tarıma elverişli olmayan 1590 hektar alan üzerine 29.03.1973 tarih 7/6177 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile kurulmuş ve oluşturulan ilk Müteşebbis Heyet 21.04.1977 tarihinde göreve başlamıştır. Bölgeye ulaşım karayolu, demiryolu ve havayolu ile sağlanmaktadır. AOSB Adana Havalimanına 28 km, Mersin Limanına 98 km, İskenderun Limanına 80 km, Yumurtalık Limanına 40 km uzaklıktadır. Bölgenin güneyinden D-400 Devlet Karayolu ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) demiryolu, kuzeyinden TEM Otoyolu geçmektedir. Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi sahip olduğu Bölge Müdürlüğü Binası ve Sosyal Tesisleri, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, Çukurova Üniversitesi (Ç.Ü.) AOSB Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Özel Teknik Meslek Lisesi, Çarşı Alışveriş Merkezleri, Bankalar, Noter, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Merkez Müdürlüğü, Gümrük Müdürlüğü Şubesi, Türk Telekom Santrali ile Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) Binası, Fiber Optik Kablo Altyapısı ve Polis Noktası ile sanayicilerimizin hizmetindedir.


Adana Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Adana Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Adana Çince Tercüman » Adana Makina Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Adana Çince Tercüman   » Adana Makina Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Adana Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri