Artvin Sanayi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Artvin Sanayi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Artvin bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Artvin bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Artvin bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Artvin bölgesinde Çince tercümanlık hizmeti verebileceğimiz Organize Sanayi bölgeleri,

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nın kuruluş tarihi 1930 olarak bilinmektedir. Ticaret ve Sanayi Odaları Kanunu Cumhuriyet döneminde, 1925’te yapılan düzenlemeyle 655 sayılı kanun çıkarılmıştır. Ancak 655 sayılı kanunun, Odaların ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geldiği anlaşılınca, 4355 sayılı kanun, daha sonra “Ticaret Odaları, Sanayi Odaları, Ticaret Borsaları ve Sanayi Odaları” kanunu, 8 Mart 1950 tarihinde 5590 sayılı kanun ile yürürlüğe girmiştir.

Son yıllardaki teknolojik gelişmeler sonucu haberleşme, ulaşım ve bilgi işlem alanındaki yenilikler, piyasa ekonomisinin yaygınlaşması, uluslararası ticaretteki korumacılıkların gittikçe azalması, dünyamızı tek bir pazara doğru getirmiştir. “Globalleşme ve Küreselleşme” neticesinde Ticaret ve Sanayi Odalarının görevleri artmış ve Odaların işlevleri ticari hayatta daha  önemli hale gelmiştir.

Bu nedenle, yürürlükte olan kanun değiştirilmiş ve en son haliyle 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Odalar ve Borsalar Kanunu adını almıştır. Kanun, 01.06.2004 tarih ve 25479 sayılı resmi gazetede yayınlanmıştır.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası, 1930’lu yılların başlarından itibaren, üyeleri ve ticaret erbabıyla bütünleşerek, eksilmez bir heyecan ve şevkle hizmetlerini sürdürmektedir.

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.


Artvin Sanayi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Artvin Sanayi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Artvin Çince Tercüman » Artvin Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Artvin Çince Tercüman   » Artvin Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Artvin Sanayi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri