Bartın Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Bartın Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Bartın bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Bartın bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Bartın bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

TC. KARAYOLUNDAN ULAŞIM : Bartın – Safranbolu Karayolunun Kurtköy – OSB ve köylere giden gurup yolu, Kara yolları ile yapılan protokol uyarınca , Müteşebbis Teşekkül imkanlarıyla altyapısı standart hale getirilmiş ve asfalt kaplatılmıştır.

ALTYAPI ÇALIŞMALARI : 01.06.1995 tarihinde ihalesi yapılan altyapı işinin temeli 17.06.1995 tarihinde atılmıştır. 24.04.1999 tarihinde geçici kabulü yapılmış ve geçici kabul eksiklikleri Altyapı inşaatı müteahhidi tarafından tamamlanmıştır.

ALTYAPI İLE İLGİLİ TEKNİK VERİLER :
DAHİLİ YOLLAR : 
Toplam 5139 m Uzunluğunda ikmal edilen yollar 10 – 20 m. Genişliğinde beton bordür tretuvar ve beton yol olarak yapılmıştır.

İÇME VE KULLANMA SUYU : Toplam 2182 m., 200 mm çaplı çelik boru ile terfi hattı ve şebekesi teşkil edilen içme suyu tesisi için bir sondaj kuyusu açılmıştır. Temin edilen 30 lt/sn. de biri su terfi hattı ile 1000 m3 ‘lük depoya terfi edilmekte , buradan da toplam 4986 m. lik şebeke hattına dağılmaktadır.2004 yılında üretimdeki 19 firmaya toplam 260.000 m3 su kullandırılmıştır. Teşvik kapsamında yeni yatırımlar yapan firmaların su ihtiyacının fazla olması yeni bir keson kuyu açılmasını gündeme getirmiş ve eski kuyunun yakınında bir alanda farklı bir kaynak tesbit edilerek sondaj yapılmış ve ikinci kuyu kullanıma hazır hale getirilmiştir. Bu sayede gerek pompa arızalarında yedek olarak,gerekse suyun yetersiz hale gelmesi durumları için önlem alınmış ve firmaların su temininden kaynaklanabilecek üretim aksamalarının önüne geçilmiş olacaktır.

KANALİZASYON : 20-30-40-50 ve 60′ lık beton büz borularla teşkil edilen ve toplam uzunluğu 4275 m. Olan pis su şebekesi tesisine sanayi parsel bacaları ile bağlantı yapılmıştır.

TELEFON SANTRALI VE ŞEBEKESİ : Müteşebbis Teşekkül imkanları ile yapılmış olan telekom santral binası telekom ‘ a teslim edilerek bölge için 500 abonmanlık bir telefon şebeke sistemi tesis ettirilmiştir.Ayrıca ADSL internet bağlantısının altyapısı tamamlanarak sanayicinin kullanımına sunulmuştur.

ELEKTRİK : Bartın Akçalı Kedaş dağıtım merkezinden bölgemize kadar olan 4,5 km ‘lik ve 31,5 kv kapasiteli enerji nakil hattı bakanlık kredisi ile yaptırılmış ve 06.01.1999 tarihinde geçici kabulü tamamlanmıştır. Bununla tüm sanayi parsellerine toplam 6 trafo dağıtım binası , 95 adet elektrik direği ile elektrik enerjisi verilmektedir. AG+OG Elektrik şebekesi ve enerji nakil hattı Kedaş Genel Müdürlüğü ne işletme ve bakım karşılığında devir edilecektir. devir için Kedaş’a başvuru yapılmıştır.Bölgemizde 5084 sayılı yasa çerçevesinde diğer illere göre %50 ucuz enerji kullandırılmaktadir.

ATIKSU ARITMA TESİSİ İNŞAATI : 31.07.2012 tarihinde Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında ihalesi yapılmıştır.2012 birim fiyatları ile ihaleyi Erya İnş.Turizm ve Tic.A.Ş. ile Güvenç Yapı Ürünleri San. ve Tic. Ltd.Şti. ortaklığı 3.915.844,29 TL.sına kazanmıştır. 06.09.2012 tarihinde yer teslimi yapılan yüklenici firma 12.09.2012 tarihinde işe başlamıştır. 2014 yılının Eylül ayında tamamlanması planlanan tesis için yüklenici firma ile yapılan görüşmelerde daha erken bir tarihte işin teslim edileceği sözü alınmıştır.

RUHSAT İŞLERİ : Firmaların bina inşaat ve iskan ruhsatları OSB Müdürlüğü tarafından verilmektedir.


Bartın Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Bartın Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Bartın Çince Tercüman » Bartın Makina Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Bartın Çince Tercüman   » Bartın Makina Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Bartın Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri