İstanbul Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

İstanbul Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi İstanbul bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple İstanbul bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

İstanbul bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

İstanbul bölgesinde Çince tercümanlık hizmeti verebileceğimiz Organize Sanayi bölgeleri ,İSTANBUL ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi İSTANBUL ANADOLU YAK İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi BEYLİKDÜZÜ OSB İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi İstanbul Birlik Organize Sanayi Bölgesi BİRLİK OSB İstanbul Birlik Organize Sanayi Bölgesi İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi İSTANBUL DERİ OSB İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi DUDULLU OSB İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İKİTELLİ OSB İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi TUZLA KİMYA SANAYİCİ İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi TUZLA OSB İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

İOSB Genel Bilgiler

İOSBKuruluş Amacı

İstanbul’un özellikle tarihi yarımada (Fatih-Eminönü), Kağıthane ile Haliç çevresine yayılan, çıkardıkları atık, duman, gürültü vb. gibi insan sağlığına zararlı unsurlarla çevreyi kirleten, bu suretle kente ve kent insanına zarar veren, şehircilik açısından olumsuz bir durum ortaya çıkaran küçük ve orta boy sanayi işletmelerini, meskun alanlar dışında, şehircilik ilkelerine uygun ve her türlü altyapısı hazırlanmış alanlarda toplayarak, çevreye zarar vermeden faaliyetlerinin sürdürmelerini sağlamaktır.

İOSBTarihçesi

Çevre Sağlığı Müsteşarlığı, İstanbul Valiliği ve İstanbul Belediyesi’nin bu işyerlerini şehir dışına taşıma kararı almalarından sonra bu sektörde çalışanlar kooperatifleşme yoluna gitmişler ve İstanbul Büyükşehir Belediyesinden arsa talebinde bulunmuşlardır.

02.08.1985 tasdik tarihli 1/5000 ölçekli İkitelli O.K.S.B. Nazım İmar Planında 700 hektarlık bir alan çeşitli iş kollarında faaliyet gösteren 36 adet küçük ve orta ölçekli sanayi ile toplu işyeri kooperatifine tahsis edilmek üzere 01.02.1985 tarihinde istimlak kararı alınarak Arsa Ofisi’nce kamulaştırma çalışmaları yapılmış ve bedeli karşılığında ilgili kooperatiflere verilerek kooperatiflerin kendi öz kaynakları ile inşaat çalışmalarına başlanmıştır. 

İkitelli O.S.B.’de kooperatiflerin inşaat faaliyetleri site içinde devam ederken ana arter yol ve altyapıların yapımına Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın Fonlar Yönetmeliği’ne göre 1990 yılında kurulan İkitelli Organize Küçük Sanayi Bölgesi Müteşebbis Teşekkülü sorumluluğunda Devlet katkısı ile başlanmıştır.

4562 sayılı O.S.B.’ler Kanununun 15/04/2000 tarihinde yürürlüğe girmesinden sonra geçen bir yıl içinde Kanuna uyum çalışmaları sonucu İntibak Protokolü tanzim edilerek Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca 03/10/2001 tarihinde onaylanmak suretiyle Müteşebbis Heyet kurularak İkitelli OSB Tüzel Kişilik kazanmıştır.

İOSBCoğrafi Yapısı

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, İstanbul Başakşehir’de TEM Otoyolunun kuzeyinde, Eminönü’ne 15 kilometre, Bayrampaşa Otogarı ve Atatürk Havalimanı 10 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsüne 30 km, İstanbul Havalimanına yaklaşık 20 kilometre uzaklıktadır.

İOSBNüfus Durumu

Bölgemizde nüfusu, bölgemiz çalışanları ve günlük ticaret amaçlı insan hareketinin oluşturduğu nüfus oluşturmaktadır. Şu an bölgemizde çalışan mevcut istihdam 200 – 250 bin kişidir. 

İkitelli OSB içi günlük yolcu hareketi: 300.000 Kişi

İkitelli OSB içi günlük eşya hareketi: 70.000 Ton

Kent bütünü günlük yolcu hareketi: 700.000 Kişi

İOSBİdari Durum

Yaklaşık 7 Milyon Metrekare brüt arsa alanı bulunan bölgemizin yaklaşık % 95’i Başakşehir, % 5’i Küçükçekmece ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır.

İOSBSağlık ve Sosyal Durumu

Bölgemiz içerisinde Başakşehir Devlet Hastanesi, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi yer almakta olup bölgemiz çalışanları bu hastanelerden faydalanmaktadır.

İOSBEğitim ve Kültür Durumu

Bölgemizde 2 meslek lisesi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi İkitelli OSB’nin kendi açtığı Mesleki ve Teknik Anadolu lisesidir. 

Bölgemiz kültürel faaliyetleri kesintisiz ve özenli bir şekilde yürütülmektedir.  İkitelli OSB Hizmet Binası içinde ve bölgede yer alan toplam 5 konferans salonu ve kültürel etkinlik salonlarında milli ve dini bayramlarımız ve önemli günlerin kutlamaları, anmaları yapılmaktadır. (19 Mayıs Maratonu, 29 Ekim Kutlamaları, Ramazan ayı etkinlikleri, İOSB Futbol turnuvası, Konserler, Konferanslar, Bilgilendirme Toplantıları, Geziler, Sergiler, Tiyatrolar vb. )  Bölgemiz sınırları içerisinde sosyal yaşam da planlanmış olup, Sanayi Sitelerinde Sosyal Tesisler faaliyete geçerken bu tesislerde Alışveriş Merkezleri (AVM), spor ve sosyal yaşam gereksinimleri karşılanmaktadır. 

İOSBEkonomik Durum

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi,  ülkemiz ekonomisine, ülkemizin her şehrine ve dünyanın neredeyse her ülkesine 24.864 faal firmasının üretimleriyle yıllık ortalama 5-6 Milyar dolar katma değer üretmektedir.

İOSBUlaşım Durumu

Bölgemizde ulaşımın önemli bir kısmı Kirazlı-Olimpiyat –Başakşehir metro hattı ile sağlanmaktadır. Bu hattan Kirazlı’dan aktarma yapılarak Yenikapı, Taksim ve Otogar’a da ulaşılabilmektedir. Ayrıca metrobüse, Bakırköy’e, Mecidiyeköy’e, Taksim’e ve Aksaray’a toplu ulaşım araçları bulunmaktadır.

Yeni havalimanına ulaşım için Havaist otobüsleri durakları bölgemiz içinde yer almaktadır.

Küçükçekmece, Bahçeşehir, Esenler ve yakın semtlere de bölgemizden minibüs hatlarıyla ulaşım sağlanmaktadır. Bölgemiz ulaşım noktalarının merkezi halindedir.

İOSBAsayiş ve Güvenlik Durumu

İOSB yolları ana arterler kameralarla gözlemlenmekte olup bu sisten ilçe emniyet müdürlüğü ile entegre edilmiştir. Ayrıca Sanayi Sitelerimiz kapalı fiziki alanda olup, site yönetimleri güvenliklerini kendileri sağlamaktadır.

İOSBYönetim Organizasyonu Dağılımı

İOSB Başkanlığı, Genel Kurulca seçilen yönetim ve denetim kurulu tarafından yönetilmektedir.

İOSBİçinde Yer Alan Sosyal Tesisler ve Hizmet Binaları

 • İOSB Hizmet Binası
 • İOSB Akaryakıt İstasyonu
 • TSE (Türk Standartları Enstitüsü)
 • Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü
 • KOSGEB İkitelli Hizmet Müdürlüğü
 • Özel İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 • Çıraklık Eğitim Merkezi
 • SGK Hizmet Binası
 • İŞKUR
 • Başakşehir Halk Eğitim Müdürlüğü
 • Tüm Kamu ve Özel Bankaların Şubeleri

İOSB’dePlanlanan Yüksek Yatırımlı Projeler

 • 589 Ada 1 Parsel’de Elektrik Birimi Anaokulu ve Kreş
 • 1560 Ada 1 Parsel’de Elektrik Birimi Sosyal Tesis Alanı
 • 720 Ada 23 Parsel’de Elektrik Birimi Ticari Alan(İdari Sosyal Tesis Alanı)
 • 15.Cadde Yol Projeleri
 • 1355 Ada 6 Parsel’de İOSB Sağlık Tesis Alanı
 • 720 Ada 24 Parsel’de İOSB Yüksek Öğretim Alanı

İstanbul Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, İstanbul Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »İstanbul Çince Tercüman » İstanbul Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » İstanbul Çince Tercüman   » İstanbul Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: İstanbul Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri