Bingöl Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Bingöl Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Bingöl bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Bingöl bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Bingöl bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Bingöl Sanayi ve Ticaret 23 Şubat 1975 yılında halen üretimini sürdürdüğü Gazimağusa’da faaliyete başladı. Akü suyu üretimiyle başlayan ve bugün endüstriyel ve evsel kullanıma yönelik temizlik ve oto bakım ürünleriyle 100’ü aşkın ürünüyle üretim yapmaktadır. Misyonumuz; uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ürünler imal ederek, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmektir. Bu amaçtan yola çıkarak kaliteli hammaddeleri ve ambalajların kullanıldığı ürünlerimizle; kimya sanayi temizlik ürünleri ve oto bakım ürünleri sektöründe, saygın kimya firmaları arasında olmaktan dolayı gururluyuz.


Bingöl Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Bingöl Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Bingöl Çince Tercüman » Bingöl Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Bingöl Çince Tercüman   » Bingöl Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Bingöl Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri