Bolu Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Bolu Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Bolu bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Bolu bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Bolu bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Bolu bölgesinde Çince tercümanlık hizmeti verebileceğimiz Organize Sanayi bölgeleri,BOLU ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Bolu Gerede Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi GEREDE DERİ İHTİSAS Bolu Gerede Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Bolu Gerede Organize Sanayi Bölgesi GEREDE OSB Bolu Gerede Organize Sanayi Bölgesi Bolu Karma ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi BOLU KARMA VE TEKSTİ Bolu Karma ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Bolu Yeniçağa Organize Sanayi Bölgesi YENİÇAĞA OSB Bolu Yeniçağa Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Ankara – İstanbul kara yolunun güneyinde, Bolu merkeze 7 Km uzaklıkta olan Bolu Organize Sanayi Sitesi 13.11.1975 tarihinde 7/10809 sayılı bakanlar kurulu kararına istinaden kurulmuştur. Sanayinin uygun görülen alanlarda yapılanmasını sağlayarak, çarpık sanayileşme ve çevre sorunlarını önlemek,

Ereğli Limanı’na 160 Km Ankara Esenboğa Hava Alanına 200 Km Sakarya demir yoluna 115 Km uzaklıkta bulanan Bolu OSB Ankara – İstanbul arasında D-100 Kara yolu, Avrupa transit yol güzergahının üzerindedir. 


Bolu Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Bolu Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Bolu Çince Tercüman » Bolu Makina Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Bolu Çince Tercüman   » Bolu Makina Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Bolu Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri