Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Çanakkale bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Çanakkale bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Çanakkale bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çanakkale bölgesinde Çince tercümanlık hizmeti verebileceğimiz Organize Sanayi bölgeleri,ÇANAKKALE ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Çanakkale Biga Organize Sanayi Bölgesi BİGA OSB Çanakkale Biga Organize Sanayi Bölgesi Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi ÇANAKKALE OSB Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Kuruluş

Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi 1997 yılında kuruluş protokolünü imzalayarak faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşunda 94 parsel olarak geçen OSB alanının şimdiki güncel parsel sayısı 67’dir. Toplamda 108 hektarlık alanı ile birlikte 620.848 metrekarelik sanayi parseli vardır. Tüm parsellerinde Altyapı hizmeti mevcuttur.

Bölgede Elektrik Dağıtımı, Su Temini, Doğal gaz altyapısı, atık su deşarj hizmeti ve atık yönetim sistemi mevcuttur. Bununla birlikte 1000’e yakın kişiyi istihdam etmektedir. Bölgede inşaat ve proje aşamasındaki işletmeler de faaliyete geçtiğinde istihdam sayısı 1500 olarak hedeflenmektedir.

Bölgenin Lojistik Önemi

Özellikle lojistik anlamında Çanakkale 1915 Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolunun yapımının başlaması ile birlikte Organize Sanayi Bölgemize talepler yoğun miktarda artmaktadır.

Çanakkale’nin Sanayi Modelinin belirlenmesi adına sanayici destekleyen, pozitif yaklaşımla bölgenin genişlemesini hedefleyen bir anlayışa sahiptir. Gelişen ülke ve ilinin ekonomine katkıda bulunan OSB orta vadeli hedefleri arasında en az %40-%45 lik bir alan genişlemesi çalışmaları devam etmektedir. Bununla birlikte bölgesinde faaliyet gösteren firmaların maliyetlerinin en aza indirgenmesi adına destek ofisleri ile birlikte bölgenin teşvik imkanları konusunda desteklemektedir.

Sanayi Alanında Büyüme ve Gelişme

Lojistik imkanları açısından Bursa karayolu üzerinde bulunmakla birlikte en yakın gümrük ve deniz ulaşımına 9 km, havalimanına 3.5 km ve demir yoluna 130 kmlik masefede bulunmaktadır. İl merkezine yakın olması sebebi ile bölge aktif ve son tüketiciye ulaşma imkanları açısından önemli rol oynamaktadır.

Bünyesinde gıda, otomotiv, PVC, tarımsal sulama boruları üretimi, orman ürünleri, banyo aksesuar grubu üretimi, mobilya aksesur üreticileri, rulman ve diğer aksesuar üreticileri, alüminyum ve demir uygulamacılar, konteyner ve prefabrik imalatı, beton parke taşı imalatı, mermer işleme tesisleri, yöresel tatların üretim alanları gibi bir çok alanda faaliyet veren işletmeler mevcuttur.


Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Çanakkale Çince Tercüman » Çanakkale Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Çanakkale Çince Tercüman   » Çanakkale Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri