Çankırı Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Çankırı Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Çankırı bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Çankırı bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Çankırı bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çankırı bölgesinde Çince tercümanlık hizmeti verebileceğimiz Organize Sanayi bölgeleri,ÇANKIRI ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Çankırı Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi ÇERKEŞ OSB Çankırı Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi Çankırı Korgun Organize Sanayi Bölgesi KORGUN OSB Çankırı Korgun Organize Sanayi Bölgesi Çankırı Kurşunlu Çavundur Organize Sanayi Bölgesi KURŞUNLU ÇAVUNDUR OS Çankırı Kurşunlu Çavundur Organize Sanayi Bölgesi Çankırı Şabanözü Organize Sanayi Bölgesi ŞABANÖZÜ OSB Çankırı Şabanözü Organize Sanayi Bölgesi Çankırı Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi YAKINKENT OSB Çankırı Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Çankırı’daki Organize Sanayi Bölgelerinin (OSB) ve Yatırım Ortamının daha etkin tanıtılması amacıyla OSB Müdürlükleri ile birlikte KUZKA Çankırı Yatırım Destek Ofisi tarafından ortak geliştirilen çalışmalar neticesinde, yatırım ortamı tanıtım haritaları ve örnek yatırım hesaplamalarının olduğu tanıtım materyalleri basıldı.

Tanıtım materyallerinin ön yüzünde OSB’lerin önemli olan noktalara olan mesafesi, bölgesel teşviklerle desteklenen sektör başlıkları ve örnek bir yatırım hesabı bulunurken, arka yüzünde ise ilgili OSB’nin yerleşim planı ve OSB’de faaliyet gösteren işletmelerle ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Çankırı’da faal olan 4 OSB’ye yatırım yapan yatırımcılar 6. Bölge desteklerinden (SGK primi işveren hissesi ve vergi indirimi desteğinde) faydalanmaktadırlar. Bu kapsamda Çankırı konumu itibariyle  Ankara ve İstanbul’a en yakın konumda yer alan ve 6. Bölge desteklerinin sağlandığı OSB’lere ev sahipliği yapmaktadır.


Çankırı Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Çankırı Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Çankırı Çince Tercüman » Çankırı Makina Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Çankırı Çince Tercüman   » Çankırı Makina Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Çankırı Organize Sanayi Bölgesi Makine Kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri