Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Diyarbakır bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Diyarbakır bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Diyarbakır bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  DİYARBAKIR ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi DİYARBAKIR OSB Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Diyarbakır TDİ Organize Sanayi Bölgesi DİYARBAKIR TDİ Diyarbakır TDİ Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 1990 yılında kesin yer seçim çalışmalarına başlamış, 1991-1995 yıllarında arsa kamulaştırma çalışmaları, 1996 yıllında ilk arsa tahsisleri yapılmıştır. 16.04.2001 Tarihi itibari ile Tüzel kişilik kazanmıştır.

Diyarbakır OSB Müteşebbis Heyeti, Diyarbakır Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB), Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası ve OSB Katılımcılarından oluşmaktadır.

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi 4. Etaptan oluşmaktadır, toplam alanı 915.8 hektardır. Eklenen 4. Etap (2.ilave) OSB alanına yönelik parselasyon ve alt yapı proje çalışmaları devam etmektedir.

1. 2. ve 3. Etap OSB alanında tahsis işlemi yapılmış 277 adet firma bulunmaktadır. Tahsis işlemi yapılan 200 firma üretim aşamasında, 33 firma inşaat aşamasında, 34 firma proje aşamasında, 10 firma kapalı durumundadır.

1.2. ve 3. Etap OSB alanında toplam sanayi parsel sayısı 311 adettir. 217 parsel üretim aşamasında, 33 parsel inşaat aşamasında, 38 parsel proje aşamasında, 10 parsel kapalı durumdadır.

Diyarbakır OSB’ nin doluluk oranı %83.60’dır (Proje aşamasındakilerin dahil edilmesi durumunda %95.82’dir).

Diyarbakır OSB’de firmaların sektörel dağılımında ilk sıralarda; %21 Gıda, %12 Metal, %12 Plastik, %12 Mobilya, %12 Tekstil, %7 inşaat malzemeleri gelmektedir.

Bugün itibari ile istihdam sayısı 7.500 kişi olan Diyarbakır OSB’ de Atıksu Arıtma Tesisimizin ve 4. Etabımızın devreye girmesi durumunda 15.000 kişinin üzerinde istihdam olacaktır.

1996 yılında alt yapı çalışmalarına başlanmış olup ulaşılan rakamsal veriler aşağıda gösterilmiştir ;

 BÖLGENİN ALT YAPI DURUMU

 • 27.832 m. Trafik yolu
 • 22.657 m Kanalizasyon Şebekesi
 • 9.205 m Yağmur Suyu Şebekesi
 • 28.115 m İçme Suyu Şebekesi                                                                                             
 • 1. Etapta 5 adet su kuyusu ( Toplam 77m3/sn) ve 1 adet gömme 500m3 su deposu,1 adet ayaklı 500m3 su deposu bulunmaktadır.
 • 2. Etapta 2 Adet su kuyusu (Toplamda 45 m3/sn ) ve 1 adet 500 m3 gömme su deposu bulunmaktadır.
 • 3.Etapta ( ek OSB) 6 adet su kuyusu (Toplam 132 m3/sn) ve 10.000 m3 gömme su deposu bulunmaktadır.                                                                 

BÖLGENİN ELEKTRİK ALT YAPISI

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgemizin elektrik enerjisi ihtiyacı bölgemiz sınırları içindeki 154/ 34,5 kv İndirici Merkezde yer alan 2 adet 50 MVA lık Trafo’dan tahsis edilen 4 adet Fider hat ile sağlanmaktadır. Kurulu elektrik altyapımız aşağıda yazıldığı gibidir;

 • 285 adet trafomuz mevcut olup, toplam 180.000 KVA kurulu trafo gücüne sahiptir.
 • Havai hatların uzunluğu 90 km dir.
 • Yer altı hatların uzunluğu 11 km dir.
 • 1 adet merkez trafo binası
 • 23 adet alt trafo binası

Bölgemizde yıllık ortalama 180-200 milyon kwh elektrik enerjisi tüketilmektedir

SOSYAL DONATILAR

 • 2003 yılında yapımı biten hizmet binası
 • Müteşebbis heyetimizce yaptırılan jandarma, karakol binası ve 4 daireli lojmanı
 • Sağlık ünitesi olarak hizmet veren bina
 • Sanayicilerin katkıları ile hizmete açılmış camii
 • 2009 yılı itibari ile Organize Sanayi Bölgesinin Evsel çöp atıkları ve çevre temizliği işi hizmet alımı yapılmış olup çalışmalar titizlikle yapılmaktadır.

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Diyarbakır Çince Tercüman » Diyarbakır Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Diyarbakır Çince Tercüman   » Diyarbakır Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri