Hakkari Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Hakkari Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Hakkari bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Hakkari bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Hakkari bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  HAKKARİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Hakkari Organize Sanayi Bölgesi HAKKARİ OSB Hakkari Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

İlimiz ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan ve kuruluş çalışmaları hızla devam eden Hakkâri-Yüksekova Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) Müteşebbis Heyeti Oluşturulması Toplantısı, Valimiz/Belediye Başkan V. Sayın İdris AKBIYIK’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıda bir konuşma yapan Valimiz Sayın İdris AKBIYIK, Yüksekova İlçesinde kurulacak olan organize sanayi bölgesi ile ilgili çalışmalara değinerek, şunları kaydetti:

“Yüksekova İlçesinde organize sanayi bölgesi kurma çalışmaları geçtiğimiz yıllarda başlamıştı. Bu sene arsa meselesi hal edildi ve organların oluşma aşamasına geçildi. Organize Sanayi Bölgesi Büyükçiftlik Beldesi Kerem Zeydan Köyüne yakın 145 hektarlık bir alan üzerinde kurulacak. Burası meraydı, mera vasfının değiştirilmesi işlemleri tamamlandı. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından da yer onaylandı. Şimdi bizim müteşebbis heyeti oluşturmamız gerekir. Müteşebbis heyetinde kimler olacak onun görüşmelerini birazdan yapacağız. Diğer hususları da bu toplantıda görüşeceğiz. 15 asil 15 yedek üye olacak. Bu üyeler belirli bir katılım payı verecekler. Bunlarla ilgili konuları bu toplantıda konuşacağız. İnşallah organize sanayi bölgesi kurulduktan sonra Hakkâri ve Yüksekova’nın gelişmesi, birçok yatırımcının, girişimcinin buraya gelmesi açısından çok önemli bir teşvik edici durum ortaya çıkacak. OSB hem teşviklerden faydalanma adına hem de altyapısı ile yatırımcıya hazır bir alan sunma adına önemli bir yatırım ve girişim. Biz de elimizden geldiği kadar bunu tüm kurum kuruluşlarımız ile en hızlı bir şekilde sonuçlandırmak ve kuruluşunu gerçekleştirmek için bugün buradayız. İnşallah biran önce Hakkâri ve Yüksekova organize sanayi bölgesine kavuşacaktır.”

Daha sonra geçilen toplantıda, organize sanayi bölgesi ile ilgili hususlar görüşülerek değerlendirildi.

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Vali Yardımcısı Aziz GÖLBAŞI, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Mustafa DURUK, Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Osman DOĞRAMACI, Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdurrahman PINAR, Hakkâri Ticaret ve Sanayi Odası Başkan V. Ahmet YAŞAR, Hakkârili işadamı Teoman ZEYDAN ile Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Murat KOCA katıldı.


Hakkari Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Hakkari Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Hakkari Çince Tercüman » Hakkari Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Hakkari Çince Tercüman   » Hakkari Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Hakkari Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri