Isparta Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Isparta Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Isparta bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Isparta bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Isparta bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  ISPARTA ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Isparta Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ISPARTA DERİ İHTİSAS Isparta Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Isparta Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesi ISPARTA SÜLEYMAN DEM Isparta Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesi Isparta Yalvaç Organize Sanayi Bölgesi YALVAÇ OSB Isparta Yalvaç Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Organize Sanayi Bölgeleri kurma fikri, yurdumuzda 1961 yılında benimsenen ana görüşler çerçevesinde başlamıştır.

Ülkemizde “Organize Sanayi Bölgeleri” olarak bilinen uygulamalar, özellikle sanayi sektörünün geliştirilmesi ve bu sektörün sanayi arsası taleplerine cevap verilebilmesi, çevre bilincinin geliştirilmesi amacıyla uygulamaya sokulmuştur.

Sanayi Bölgeleri, endüstriyel gelişmeyi ilerletici, girişimleri modernleştirici, üretkenliği artırıcı, maliyetleri azaltıcı, ürün kalitesini artırıcı, çevreyi koruyucu ve uluslararası rekabeti de geliştirici özelliklere sahiptir.

Sanayinin kurulmasında ve gelişmesinde, sermayenin, teknolojinin ve pazarlama unsurlarının yanında kuruluş yerinin sağladığı imkanlar da çok önemlidir.

Organize Sanayi Bölgelerinde yer alacak sanayi tesisleri, devletin getirdiği tüm teşvik imkanlarından ve kredi işlemlerinden yararlandırılmaktadır. Yatırımlar döviz kazandırıcı hizmetlerden sayılarak özel önemle desteklenmektedir. Bu yaklaşım her hükümet döneminde artarak devam etmektedir.

AB gelişim sürecinde, KOBİ programları ve finansal destekler daha çok O.S. Bölgelerine yönlendirilecektir. Ayrıca program destek kredisi ve hibe, yardımlardan Organize Sanayi Bölgelerindeki tesisler daha çok yararlanacaktır.

ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Isparta’ da organize Sanayi Bölgesi kurma çalışmaları 1976 yılında başlamıştır. Ancak tüm çalışmalar ağırlıklı olarak 1992 -2000 yılları arasında yapılmıştır.

İnşası tamamlanmış olan 4000-8000 M3/Gün kapasiteli arıtma tesisleri ile bölgemiz en modern OSB durumuna gelmiştir .

Isparta Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesi, Isparta ve Burdur şehir merkezine 26 Km. mesafede, Gümüşgün mevkiinde, 252 hektar alanı ile İzmir-Antalya-Ankara karayolu kavşağında olup bölünmüş yolla Isparta’ya ve Burdur’a bağlanmıştır. Demir yolu yükleme boşaltma istasyonuna 600 metre 1998 yılında işletmeye alınan Devlet Hava Limanı bölgeye 4 km. mesafededir.

Bölgemiz yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon, arıtma tesisleri, haberleşme alt yapıları ve genel hizmet yapıları ile Isparta’nın gururu ve sanayileşmede umutlarımızı yeşertecek güzellikte olacaktır. En küçüğü 5.000 m² ve en büyüğü 100.000 m² olan 82 sanayi parseli ile bölgemiz ve yönetim kurulumuz yurt sanayinin emir ve hizmetlerindedir.


Isparta Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Isparta Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Isparta Çince Tercüman » Isparta Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Isparta Çince Tercüman   » Isparta Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Isparta Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri