Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Kastamonu bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Kastamonu bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Kastamonu bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  KASTAMONU ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi KASTAMONU OSB Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi Kastamonu Seydiler Organize Sanayi Bölgesi SEYDİLER OSB Kastamonu Seydiler Organize Sanayi Bölgesi Kastamonu Tosya Organize Sanayi Bölgesi TOSYA OSB Kastamonu Tosya Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi

Organize Sanayi Bölgeleri sınırları belirlenmiş alanlarda ve uygun koşullarda çevreye duyarlı biçimde kaliteli üretim yapılmasını sağlayan sanayi bölgeleridir. Bu bölgeler hem devletin hem de bağlı bulunduğu ilin ekonomik ve sosyal anlamda kalkınmasına destek olmaktadır. Organize sanayi bölgeleri üzerinde kurulan veya kurulacak sanayilere finansal destekler, vergi indirimleri gibi maddi olanaklar sunmanın yanı sıra faaliyet alanını geliştirme, düzenli iş ortamı sağlayabilme gibi firmaların büyüyebilmesi için manevi avantajlar da sunmaktadır.

Kastamonu Organize Sanayi bölgesi Sanayi ve Ticaret bakanlığı tarafından 4562 Sayılı OSB Kanunu çerçevesinde 23/12/1993 tarihinde 144 sicil numarası verilerek tüzel kişilik kazanmış ve 1997 tarihinde altyapı çalışmalarına başlanmıştır. Bölge Kastamonu-İnebolu yolu 18.km Gelindağı mevkiisinde aksinir ve halife köyü sınırları üzerinde 122,5 hektar alan üzerine kurulmuştur. Bölgeye ulaşım karayolu ve havayolu ile sağlanmakta olup havaalanına yaklaşık 30km uzaklıkta bulunmaktadır.

Kastamonu OSB bünyesinde bulundurduğu çeşitli firmalar sayesinde karma bir OSB niteliğindedir. OSB alanı içerisinde 36 sanayi parseli bulunmakta olup bu sanayi parsellerinden 34’ü üretim aşamasında 2’si inşaat aşamasındadır. Kastamonu OSB’nin karma bir OSB olması dolayısıyla bölgede ağaç ürünleri, gıda, mobilya, tekstil, makine imalat , metal, inşaat gibi sektörler yer almaktadır. Çeşitli ölçeklerdeki bu sektörler içerisinde de yaklaşık 1888 kişi istihdam edilmektedir.

Kastamonu OSB; Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan 29.11.2007 tarihinde 49 yıllık süreyle OSB’ de elektrik dağıtım faaliyeti göstermek üzere OSB Dağıtım Lisansı almıştır. 01.12.2020 tarihinde SEPAŞ ile elektrik anlaşması imzalanmış olup, sanayicilere PTF+YEKDEM tarifeden elektrik verilmektedir.


Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Kastamonu Çince Tercüman » Kastamonu Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Kastamonu Çince Tercüman   » Kastamonu Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri