Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Kırşehir bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Kırşehir bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Kırşehir bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  KIRŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Kırşehir Kaman Organize Sanayi Bölgesi KAMAN OSB Kırşehir Kaman Organize Sanayi Bölgesi Kırşehir Mucur Organize Sanayi Bölgesi MUCUR OSB Kırşehir Mucur Organize Sanayi Bölgesi Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi KIRŞEHİR OSB Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

 Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi, Kırşehir – Ortaköy Karayolu’nun 2.km’sindedir. Kırşehir konum itibariyle Nevşehir Kapadokya Hava Limanı’na 86 km, Kayseri Hava Limanı’na 130 km,  Kırşehir – Nevşehir, Kırşehir – Kayseri yolları duble yol, Kırşehir -Ortaköy Karayolu otoyoldur. Yeni yapılan Kırşehir – Ankara-Niğde Otoyolu Bağlantı Yolu’na 3,5km mesafededir. Bu nedenle ulaşım problemi yaşanmamaktadır.

Kuruluş tarihi 1989 olduğu için, zamanla birlikte sorunlarının çoğu aşılmış olan bir OSB’de yatırım yapmanın avantajları;

Bölgesel ve sektörel teşvik programında 4. Bölge olarak yer alan Kırşehir ve Kırşehir OSB’de; yatırımcılar bu programda yer alan KDV İstisnası, Gümrük Vergisi Muafiyeti, Vergi İndirimi, Sigorta Primi İşveren Hissesi Desteği, Yatırım Yeri Tahsisi, Faiz Desteği’nden yararlanabilmektedir. Kırşehir OSB’de Vergi İndirimi, Sigorta Primi İşveren Hissesi Desteği’nde 5. bölge teşvikleri uygulanmaktadır.

Tesislerin su şebekesine bağlanabilmeleri için her parselin kenarında bağlantı tesisatı mevcuttur.

Bölge içi elektrik şebekesinde her sanayi parseline OG/AG enerji bağlantı noktası tesis edilmiştir.

Bölge’nin doğalgaz yatırımı tamamlanmış olup, bütün parsellerin doğalgaz bağlantıları hazırlanmıştır.

Kırşehir deprem riski düşük iller arasında olduğu için yatırım maliyetleri düşük olmaktadır.

Çevre düzenlemesi ve temizlik çalışmaları hızla devam eden OSB’de, bugüne kadar 12.000’i aşkın çam fidanı ve diğer ağaç türleri dikilmiştir.

2022 yılında arsa tahsis bedeli 165TL/m² dir. Kırşehir OSB 2. kademe gelişmiş ilçelerde olduğundan %60 indirimli tahsis bedeli düşüldükten sonra m² birim fiyatı 66 TL üzerinden arsa tahsisi yapılmaktadır.  %30 peşin kalan ise, 6’şar ay arayla 6 eşit taksit ve yatırımcının talebi halinde tamamı defaten tahsil edilebilmektedir.

Kırşehir OSB ve Bölge Yönetimi tarafından yatırım yapan ve yapacak olan bütün girişimcilere gereken kolaylıklar sağlanmaktadır.


Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Kırşehir Çince Tercüman » Kırşehir Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Kırşehir Çince Tercüman   » Kırşehir Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri