Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Osmaniye bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Osmaniye bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Osmaniye bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  OSMANİYE ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Osmaniye Kadirli Organize Sanayi Bölgesi KADİRLİ OSB Osmaniye Kadirli Organize Sanayi Bölgesi Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi OSMANİYE OSB Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi; İl Özel İdaresi, Ticaret ve Sanayi Odası ile Osmaniye Sanayici İş Adamları Derneği ortaklığı ile 1994 yılında, Toprakkale ilçesi Büyük Tüysüz Köyü mevkiinde 100 hektarlık bir alana kurulmuştur.

2004 yılında yayımlanan Teşvik Yasasının ardından, bölgede 1., 2. ve 3. etap alt yapı çalışmalarının ardından 525 hektarlık alan daha sanayicilerimizin hizmetine girmiştir.

2010-2011 yıllarında, 4. etap 41 hektar , 2010-2012 yıllarında 5. etap 33 hektar ile sanayicilerimizin hizmetine sunulmuştur.
Bugün; 1994 yılından bu yana 5. etapa kadar genişleyen Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi, toplamda 699 hektar alana sahip olup, genişleme faaliyetlerine ve çalışmalarına devam etmektedir.

Yapı itibarı ile karma bir OSB olan bölgemizde yoğunluklu olarak Demir Çelik ve Metal Sanayi İşletmelerimiz bulunmakta olup, bu işletmelerimizin sayısı 43 tür. Bu sektörü toplam 16 işletme ile tekstil takip etmektedir. Toplamda 8270 olan çalışanın 6554 ü bu iki sektörde istihdam edilmiştir.

OSMANİYE ORGANİZE SANAYİ 2004 YILINDA

OSMANİYE ORGANİZE SANAYİ 2008 YILINDA

OSMANİYE ORGANİZE SANAYİ 2014 YILINDA

OSMANİYE ORGANİZE SANAYİ 2015 YILINDA

Bölgemize yatırım yapmak için başvuran sanayici sayısı 223 tür. Sanayicilerimizin bu taleplerini karşılamak maksadıyla Osmaniye Valiliğimizce Bölgemizi genişletmek için başvurularda bulunulmuştur.

ALTYAPI VE ULAŞIM İMKANLARI

Bölgemizin tüm altyapı ve üst yapı imalatları tamamlanmış olup, sorunsuz bir şekilde sanayicilerimize hizmet vermektedir.

Bölgemize 2 adet Devlet Karayolu Bağlantısı ve 1 adet Otoban bağlantısı bulunmaktadır.

ÇEVRE YOLU PROJE ÇALIŞMALARI

Karayolları tarafından yapılan liman yolunun bölgemiz mevcut yol sistemine bağlanması ve mevcut bölgenin trafik yoğunluğunun azaltılması amacıyla 2700 metre uzunluğundaki çevre yolu ve üst geçit yapı Bölge Müdürlüğümüzce yaptırılmıştır. Bu yol ve köprünün Tüm Sanat Yapıları, yol ve kaldırım kaplama çalışmaları tamamlanmıştır.

DOĞAL GAZ HİZMETLERİMİZ

Bölgemizde 2009 yılında doğalgaz kullanmaya başlamış olup 40 sanayicimiz doğalgaz kullanmaktadır. Bölgemizde mevcutta 1 adet 38.000 sm3 kapasiteli RMS-A istasyonu, 9 adet RMS-C istasyonu ve 31 adet RMS-C istasyonu bulunmaktadır.


Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Osmaniye Çince Tercüman » Osmaniye Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Osmaniye Çince Tercüman   » Osmaniye Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri