Sakarya Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Sakarya Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Sakarya bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Sakarya bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Sakarya bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  SAKARYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Sakarya Ferizli Organize Sanayi Bölgesi FERİZLİ OSB Sakarya Ferizli Organize Sanayi Bölgesi Sakarya I Organize Sanayi Bölgesi SAKARYA I OSB Sakarya I Organize Sanayi Bölgesi Sakarya II Organize Sanayi Bölgesi SAKARYA II OSB Sakarya II Organize Sanayi Bölgesi Sakarya III Organize Sanayi Bölgesi SAKARYA III OSB Sakarya III Organize Sanayi Bölgesi Sakarya Karasu Organize Sanayi Bölgesi KARASU OSB Sakarya Karasu Organize Sanayi Bölgesi Sakarya Kaynarca Makine İmalat İhtisas Organize Sanayi Bölgesi KAYNARCA MAKİNE İMAL Sakarya Kaynarca Makine İmalat İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Sakarya Kaynarca Organize Sanayi Bölgesi KAYNARCA OSB Sakarya Kaynarca Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Sakarya I. Organize Sanayi Bölgesi, Yüksek Planlama Kurulunun 07.06.1993 tarihli kararı ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığının bu karara istinaden saptadığı Kuzeyinde Arifiye, Güneyinde Ankara – İstanbul TEM Otoyolu, Doğusunda Sakarya Nehri ve Batısında D-650 Eskişehir – Sakarya yolu ile sınırlanmış 276 Hektarlık bir alan üzerinde kurulmuştur.

Bu 276 hektarlık alanın 30 hektarı yollara  6 hektarı yeşil alanlara 42 hektarı Sosyal Tesis,  Teknik Destek,  Ticarethane Eğitim ve Dini Tesis alanlarına ve de 198 hektarı da Sanayi Parseli olarak ayrılmıştır. 121.1 hektardan oluşan sanayi alanı kuruluş anında irili ufaklı 124 adet sanayi parseline bölünmüştür.

Altyapı çalışmaları 1995 yılında başlamış 2005 yılı sonu itibarı ile Doğalgaz, Asfaltlama, Hızlı İnternet dahil tamamı bitirilmiştir. O tarih itibarı ile Alt yapı yatırımlarına Yirmi İki Milyon Dolar civarında harcama yapılmış ve

 • Saha içi Yolları Alt Temel Seviyesi
 • Yağmur Suyu Drenaj Şebekesi
 • Pissu Drenaj Şebekesi
 • İçme ve Kullanma Suyu Şebekesi
 • Orta Gerilim Şebekesi
 • Telekomünikasyon Şebekesi
 • Saha içi Yolları ve Çevre Aydınlatma Şebekesi
 • Doğalgaz Alt Yapı Şebekesi
 • Alt Yapı Tesisat Kanalları inşaatı
 • Çevre Çiti ve Koruma Duvarı İnşaatı
 • Saha İçi Yolları Üst Yapı İnşaatı
 • Bölge Giriş Kapıları
 • Hızlı İnternet Santralı
 • Asfaltlama işleri tamamlanıp hizmete sunulmuştur.

Sakarya I. Organize Sanayi Bölgesinde ilk fabrika inşaatı 1995 yılında başlamış ve 1997 yılında bitirilmiştir.

Bugün için bütün Parsellerin tahsisi yapılmış, tahsisi yapılan arsalardan da 62 adedinde fabrika binaları bitmiş olup üretim devam etmektedir.

Bölge sektörel açıdan incelendiğinde ağırlık Otomotiv yan sanayi olmak üzere Tekstil, Metal İşleri, Makine İmalatı, Elektrik – Elektronik, İnşaat ve İlaç sektörü temsilcilerinden oluşmaktadır. Ekonomideki dalgalanmalara bağlı olarak da 9.000 ile 10.000 civarında işçi çalışmaktadır.

Bölge 1993 tarihinde başlayan kuruluş işlemlerinden 03.06.2003 tarihine kadar Müteşebbis Heyet tarafından yönetilmiştir. 4562 Sayılı Organize Sanayi Bölgeleri Yasası uyarınca o tarihte Genel Kurulunu yapmış olup o günden bu yana iki yılda bir yapılan Genel Kurullarda seçilen ve beş asıl beş yedek OSB Sanayicisi üyeden oluşan Yönetim Kurullarınca yönetilmektedir.


Sakarya Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Sakarya Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Sakarya Çince Tercüman » Sakarya Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Sakarya Çince Tercüman   » Sakarya Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Sakarya Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri