Samsun Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Samsun Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Samsun bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Samsun bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Samsun bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  SAMSUN ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Samsun Bafra Organize Sanayi Bölgesi BAFRA OSB Samsun Bafra Organize Sanayi Bölgesi Samsun Gıda Organize Sanayi Bölgesi SAMSUN GIDA OSB Samsun Gıda Organize Sanayi Bölgesi Samsun Havza İhtisas Organize Sanayi Bölgesi HAVZA İHTİSAS OSB Samsun Havza İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Samsun Kavak Organize Sanayi Bölgesi KAVAK OSB Samsun Kavak Organize Sanayi Bölgesi Samsun Organize Sanayi Bölgesi SAMSUN OSB Samsun Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Samsun-Ordu karayolu üzerinde, Tekkeköy Belediyesi sınırları içersinde 1.606.522 m²’lik alan üzerine kurulmuştur.
Bölgeye ulaşım karayolu, demiryolu ve havayolu ile sağlanmaktadır. Samsun-Merkez OSB, Samsun Çarşamba havalimanına 13 km, Samsun Limanına 13 km, Yeşilyurt Limanına 2 km, Samsun Demiryoluna 2 km uzaklıktadır. Bölge sınırları Doğu yönünde Azot ve Bakır fabrikaları, Güney’ de 19 Mayıs ve İlkadım Küçük Sanayi Siteleri, Batı yönünde Kirazlık ırmağıdır.
Bölge dahilinde toplam 103 sanayi parseli bulunmakta olup, bu parsellerden 96’si üretim, 7’si inşaat aşamasındadır. Çeşitli ölçeklerdeki bu firmalarımızda yaklaşık 6.583 kişi istihdam edilmektedir.
Samsun-Merkez Organize Sanayi Bölgesi sahip olduğu Bölge Müdürlüğü Binası, KOSGEB Samsun İşletme Geliştirme Merkez Müdürlüğü, TSE Samsun Ürün Belgelendirme Müdürlüğü, Kızılay Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ve İlk Yardım Eğitim Merkezi , OKA Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı, Bilim. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bölge Kalibrasyon ve Metroloji laboratuarı Bölge İdare Merkezi ve TSO Uluslararası Akredite Metal, Metroloji ve Kalibrasyon Laboratuarı, OMÜ Yeşilyurt Meslek Yüksekokulu ve Sosyal Tesisleri ile sanayicilerimizin hizmetindedir.


Samsun Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Samsun Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Samsun Çince Tercüman » Samsun Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Samsun Çince Tercüman   » Samsun Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Samsun Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri