Sinop Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Sinop Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Sinop bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Sinop bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Sinop bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  SİNOP ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Sinop Boyabat Organize Sanayi Bölgesi BOYABAT OSB Sinop Boyabat Organize Sanayi Bölgesi Sinop Organize Sanayi Bölgesi SİNOP OSB Sinop Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Sinop Organize Sanayi Bölgesi

OSB TARİHÇE

Sinop Organize Sanayi Bölgesi İlimiz Merkez ilçe Demirci Köyü sınırları içerisinde, Sinop-Samsun karayolunun 16.km. yer almaktadır.

Sinop OSB Sanayi ve Ticaret Bakanlığının 19.03.1991 tarih ve 04526 sayılı Olur yazıları ile kurulmuştur. OSB’nin kuruluşunda yer alan İl Özel İdaresi ve Ticaret ve Sanayi Odası yetkililerinden oluşan Müteşebbis Heyet, 02.04.1991 tarihinde Sinop Valisi Arif AKBULUT Başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirmiştir.

OSB’nin Demirci Köyü sınırları içinde 100 hektar olarak belirlenen şimdiki yeri önce 1994 yılı Yatırım programına alınmış, 1996 yılında istimlak işlemleri tamamlanmış, parselasyon , altyapı işleri (yol, su, kanalizasyon, elektrik hatları vb..) tamamlanmış yatırımcıya hazır hale getirilmiştir.2001 yılından itibaren yatırımcılara yer tahsisine başlanmıştır.

Sinop OSB’nin 100 hektarlık arazisinin 60 hektarı sanayi parseli olarak değerlendirilmiş, değişik yüzölçümleri olan 65 adet sanayi parseli oluşturulmuştur.

OSB Uygulama Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda,18.08.2017 tarihinde yapılan 1. Olağan genel kurul toplantısında alınan karar ile Müteşebbis Heyetin görevi sona ermiş, genel kurulda seçilen yönetim kurulu göreve başlamıştır.

OSB’ne ulaşım karayolu, havayolu ve gerektiğinde denizyolu ile sağlanmaktadır. Sinop-Samsun/Kastamonu karayolu Bölgenin hemen yanından geçmekte, Sinop havaalanı 16 km , Sinop limanı 16 km uzaklıktadır. En yakın demiryolu Samsun’da olup,160 km uzaklıktadır.


Sinop Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Sinop Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Sinop Çince Tercüman » Sinop Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Sinop Çince Tercüman   » Sinop Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Sinop Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri