Sivas Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Sivas Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Sivas bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Sivas bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Sivas bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  SİVAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Sivas Gemerek Organize Sanayi Bölgesi GEMEREK OSB Sivas Gemerek Organize Sanayi Bölgesi Sivas Merkez I Organize Sanayi Bölgesi SİVAS MERKEZ I OSB Sivas Merkez I Organize Sanayi Bölgesi Sivas Merkez II Organize Sanayi Bölgesi SİVAS MERKEZ II OSB Sivas Merkez II Organize Sanayi Bölgesi Sivas Şarkışla Organize Sanayi Bölgesi ŞARKIŞLA OSB Sivas Şarkışla Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

     Organize Sanayi Bölgesi Bakanlar Kurulunun 15.07.1976 tarih ve 7/12207 sayılı kararnamesiyle kurulmuştur. Kuruluş Protokolü Mülga Sanayi ve Ticaret Bakanlığının 22.12.2000 tarih ve 654 sayılı oluru ile onaylanarak 38 sicil numaralı Tüzel Kişilik Kazanmıştır. İlimize 6 Km mesafede Erzincan karayolu üzerinde 435,40 hektarlık bir alan üzerinde bulunmaktadır.40 hektarlık bir alan Sivas belediyesince Hafif Endüstri Sahası olarak 1989 yılında kamulaştırılmıştır. Buna ilave olarak 1994 yılında 52,75 hektarlık  bir  alan kamulaştırılarak  toplam 92,75 hektarlık bir Organize Sanayi Bölgesi Teşekkül ettirilmiştir. Arsa taleplerinden dolayı Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti bu bölgeye 106,13 hektarlık 2.kısmı 1997 yılında kamulaştırılarak ilave etmiş, imar ve parselasyon planlarını tamamlayarak 1997 yılı sonunda müteşebbislere sunmuştur.5084 sayılı teşvik yasasından dolayı arsa talepleri devam ettiğinden 2004 yılında 236,52 hektarlık 3.Kısmın yer seçimi yapılarak kamulaştırmaya başlanmıştır. Böylece toplam 317 sanayi parseli olan 435,40 hektarlık bir OSB Teşekkül ettirilmiştir. Bu parsellerin kamulaştırılarak altyapısı tamamlanan 313 adet parsel 259 yatırımcıya tahsis edilmiştir. Son yapılan tahsislerle birlikte Sivas-Merkez 1. Organize Sanayi Bölgemizde adet boş Sanayi Parseli bulunmaktadır.

      Bölgemiz içinde 3000 kişilik cami, itfaiye binası ve 2 adet itfaiye aracı, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, OSB Müdürlüğünün de içinde hizmet verdiği SİVAS İŞGEM yerleşkesi bulunmaktadır.

    Sivas Gümrük Müdürlüğü Bölgemiz içinde Yönetim Kurulumuzca tahsis edilen binada hizmet vermektedir. Gümrük Müdürlüğü Hizmet Binası yapılması amacıyla Bölgemiz içinden 16.592,09 m²’lik arsa tahsis edilmiş olup yapımı Ticaret Bakanlığınca tamamlanmış ve Eylül 2020 itibariyle hizmet vermeye başlamıştır.

   Bölgemizden Meslek Lisesi yapılması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığına 37.000 m²’lik arsa tahsis edilmiştir. Yapımına başlanan 32 derslikli Meslek Lisesi ve 300 öğrencili pansiyon binası 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının ikinci yarısından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Kampüs içerisinde;

  • Makine
  • Motor
  • Metal
  • Elektrik ve Mobilya atölyelerinde 2000 öğrenci kapasitesinde olup 14.03.2022 tarihi itibariyle mevcut öğrenci sayısı 1254’tür.

    Bölgemizde 2005 yılından itibaren doğal gaz kullanılmaktadır. Telekominikasyon altyapımız fiber optik kablolarla yenilenmiştir. 3. Kısımdan kalan 130 hektarlık alanın kamulaştırılması ve altyapısı tamamlanmıştır.


Sivas Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Sivas Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Sivas Çince Tercüman » Sivas Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Sivas Çince Tercüman   » Sivas Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Sivas Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri