Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Şanlıurfa bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Şanlıurfa bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Şanlıurfa bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  ŞANLIURFA ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Şanlıurfa Birecik Organize Sanayi Bölgesi BİRECİK OSB Şanlıurfa Birecik Organize Sanayi Bölgesi Şanlıurfa II Organize Sanayi Bölgesi ŞANLIURFA II OSB Şanlıurfa II Organize Sanayi Bölgesi Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi ŞANLIURFA OSB Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi Şanlıurfa TDİ Organize Sanayi Bölgesi ŞANLIURFA TDİ Şanlıurfa TDİ Organize Sanayi Bölgesi Şanlıurfa Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi VİRANŞEHİR OSB Şanlıurfa Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Organize Sanayi Bölgesi, Sanayinin uygun görülen alanlarda yapılanmasını sağlamak, çarpık sanayileşme ve çevre sorunlarını önlemek, kentleşmeyi yönlendirmek, kaynakları rasyonel kullanmak, bilgi ve bilişim teknolojilerinden yararlanmak, sanayi türlerinin belirli bir plan dahilinde yerleştirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla; sınırları tasdik edilmiş arazi parçalarının imar planlarındaki oranlar dahilinde gerekli idari, sosyal ve teknik altyapı alanları ile küçük imalat ve tamirat, ticaret, eğitim ve sağlık alanları, teknoloji geliştirme bölgeleri ile donatılıp planlı bir şekilde ve belirli sistemler dahilinde sanayi için tahsis edilmesiyle oluşturulan ve bu Kanun hükümlerine göre işletilen mal ve hizmet üretim bölgelerini meydana getirmektir.
I. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti; ülkemiz sanayisinin güçlenmesi ve kalkınması noktasında, gerek ilimize gerekse bölgemize katkıda bulunmak amacıyla 05.12.1989 tarihinde kurulmuş ve 05.01.1991 tarihinde çalışmalara başlayarak bölgemizin temellerini atmıştır.

GAP Projesi ile birlikte Şanlıurfa İlinde Sanayi çok büyük bir gelişme göstermiştir. Şanlıurfa 1. Organize Sanayi Bölgesinde yatırım yapmak isteyen Müteşebbis müracaatlarının çok sayıda artmasından dolayı, taleplerinin yoğun bir şekilde devam etmesi ve 1. Organize Sanayi Bölgesinde yer kalmaması nedeniyle Şanlıurfa 2. Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarına başlanmıştır.

Şanlıurfa 2. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Teşekkülü ilk olarak 12.08.1997 Tarihinde kurulmuş ve çalışmalara başlamıştır. Ancak 4562 Sayılı Organize Sanayi Bölgeleri Kanununun çıkmasından dolayı, 4562 Sayılı Organize Sanayi Bölgeleri Kanunun 5. Maddesinin (Kuruluş) (a) bendine göre Şanlıurfa 2. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Teşekkülü Kanuna göre yeniden intibak ettirilmiştir.

Şanlıurfa Valiliğinin 19.04.2001 Tarihli yazı ile yapılan talep üzerine Şanlıurfa 2. Organize Sanayi Bölgesi Kuruluş Protokolü 24.04.2001 Tarih ve 152 Sicil Numarası ile Tüzel Kişiliği tescil edilmiş bulunmaktadır. Bu maksatla 2.Organize Sanayi Bölgesinin Fizibilite Raporu hazırlanmış ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca uygun görülerek yer seçimi yapılmış ve 1998 Mali yılı yatırım programına da alınmış bulunmaktadır.
Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi şehir merkezinden 15 km mesafede kurulmuş, 1. kısım ile yine aynı mesafede kurulan 2. kısımdan oluşmaktadır. Her iki bölgemizin birleştirilme çalışmaları devam etmektedir.


Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Şanlıurfa Çince Tercüman » Şanlıurfa Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Şanlıurfa Çince Tercüman   » Şanlıurfa Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri