Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Tekirdağ bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Tekirdağ bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Tekirdağ bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  TEKİRDAĞ ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Tekirdağ Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi ÇERKEZKÖY OSB Tekirdağ Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ Çerkezköy Veliköy Yalıboyu Islah Organize Sanayi Bölgesi ÇERKEZKÖY VELİKÖY YA Tekirdağ Çerkezköy Veliköy Yalıboyu Islah Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ Çorlu Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ÇORLU DERİ İHTİSAS O Tekirdağ Çorlu Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ Ergene 1 Organize Sanayi Bölgesi ERGENE 1 OSB Tekirdağ Ergene 1 Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ Ergene II Organize Sanayi Bölgesi ERGENE II OSB Tekirdağ Ergene II Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ Hayrabolu Organize Sanayi Bölgesi HAYRABOLU OSB Tekirdağ Hayrabolu Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ Kapaklı Organize Sanayi Bölgesi KAPAKLI OSB Tekirdağ Kapaklı Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ Karaağaç Organize Sanayi Bölgesi KARAAĞAÇ OSB Tekirdağ Karaağaç Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ Malkara Organize Sanayi Bölgesi MALKARA OSB Tekirdağ Malkara Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ Muratlı Organize Sanayi Bölgesi MURATLI OSB Tekirdağ Muratlı Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi TEKİRDAĞ OSB Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ Türkgücü Organize Sanayi Bölgesi TÜRKGÜCÜ OSB Tekirdağ Türkgücü Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ Veliköy Organize Sanayi Bölgesi VELİKÖY OSB Tekirdağ Veliköy Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi VELİMEŞE OSB Tekirdağ Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB); Çerkezköy ve Kapaklı ilçeleri olmak üzere iki belediye sınırı içerisinde kalan yaklaşık 1273 ha alanı ile Türkiye’nin en büyük ve en köklü sanayi bölgelerinden biridir.

İstanbul’a yakınlığı ve geniş ulaşım olanakları nedeniyle Bölgemiz, İstanbul sanayisinin gelişme alanı olma özelliği taşımaktadır.

Bölge dahilinde toplam 355 sanayi parseli bulunmakta olup, bu parseller üzerinde 306 sanayi kuruluşu üretim, inşaat ve proje aşamasındadır. Bu tesislerden 41’i yabancı yatırımcılara aittir.

Çeşitli ölçeklerdeki bu firmalarımızda yaklaşık 77.000 kişi istihdam edilmektedir.

ÇOSB, 4562 sayılı OSB kanunu ve uygulama yönetmeliği çerçevesinde; sınırları içerisinde imar planlarının revizyonu, katılımcıların imar ve inşaatla ilgili taleplerinin sonuçlandırılmasından başlayarak bölge içerisinde altyapı, elektrik, doğalgaz ve su dağıtım hizmetleri,  yapılan çalışmaların bütçe ve finansman çalışmalarının yapılması, katılımcı firmalara ait atık suların arıtılması, emisyonların takibi, kanal bağlantılarının izlenmesi dahil olmak üzere çevre yönetimi hizmetleri, bölge güvenliği kapsamında çalışmaların yapılması, yangın vb. acil durumlara yönelik itfaiye hizmetleri ile katılımcılara ve diğer vatandaşlara yönelik olarak sosyal-kültürel çalışmaları yürütmektedir.

ÇOSB olarak katılımcı olarak ifade edilen bölge firmalarına yönelik verilen Ana Hizmetler şunlardır:

Elektrik, Su ve Doğalgaz Hizmetleri
İmar Hizmetleri
Altyapı ve İnşaat Hizmetleri
Çevre Yönetimi Hizmetleri
Mali Hizmetler
Kurumsal İletişim Hizmetleri
İdari Hizmetler
İnsan Kaynakları ve Eğitim Hizmetleri
Bilgi Teknolojileri Hizmetleri
Bahçe-Peyzaj Çalışmaları
Enerji Yönetimi Çalışmaları
Sosyal-Kültürel Hizmetler


Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Tekirdağ Çince Tercüman » Tekirdağ Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Tekirdağ Çince Tercüman   » Tekirdağ Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri