Tokat Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Tokat Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Tokat bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Tokat bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Tokat bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  TOKAT ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Tokat Erbaa Organize Sanayi Bölgesi ERBAA OSB Tokat Erbaa Organize Sanayi Bölgesi Tokat Niksar Organize Sanayi Bölgesi NİKSAR OSB Tokat Niksar Organize Sanayi Bölgesi Tokat Organize Sanayi Bölgesi TOKAT OSB Tokat Organize Sanayi Bölgesi Tokat Turhal Organize Sanayi Bölgesi TURHAL OSB Tokat Turhal Organize Sanayi Bölgesi Tokat Zile Organize Sanayi Bölgesi ZİLE OSB Tokat Zile Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Organize Sanayi Bölgemiz; Tokat İl Özel İdaresi, Tokat Belediye Başkanlığı, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ve SS. Tokat OSB Yaptırma Kooperatifi Başkanlığı tarafından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı kredi desteği ile 27.06.1978 tarihinde kurulmuştur.  S.S Tokat OSB Yaptırma Kooperatifi 19.03.1991 yılında ortaklıktan ayrılmıştır.  Süreç olarak Müteşebbis Teşekkülü eşit oranlarda katılım payı olmak üzere İl Özel İdaresi, Tokat Belediyesi ve Tokat Ticaret ve Sanayi Odası tarafından temsil edilmiş; Yapı Kullanma İzin Belgesi alan işletmeci sayısı Organize Sanayi Bölgemizdeki sanayi parseli sayısının 2/3’üne ulaştığı için, temsil yetkisi İl Özel İdaresi 3 temsil, Tokat Belediyesi 2 temsil Tokat Ticaret ve Sanayi Odası 2 temsil ve Sanayicilerde 8 temsil olarak son halini almıştır.

Tokat Merkez Organize Sanayi Bölgesi yerleşim alanı olarak kent merkezinin 7 km batısında 1. ve 2. kısım olarak yaklaşık 477,77 hektar olan araziye konumlandırılmıştır. Yaklaşık 64,00 hektarlık alanın 3. kısım OSB olarak açılması planlanmaktadır.

-Bölgemizde 127 parselde Firmalar faaliyette bulunmaktadır. Ancak gayri resmi olarak faaliyet gösteren çok sayıda firma mevcuttur.

-Bölgemizde çalışan kişi sayısı 2018 yılı Aralık ayı itibariyle kayıtlı olarak 3988 kişidir.

-İstihdamın yaklaşık %80’ni Giyim Eşyaları İmalatı yapan tesisler tarafından sağlanmaktadır.

-Bölgemizde Avrupa Birliği Destekli olarak yapılan İş Geliştirme Merkezi’nde yeni iş alanları üzerinde faaliyet gösterecek firmalara destek olmak amacı ile yer ve konu ile ilgili eğitimler verilmektedir. 


Tokat Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Tokat Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Tokat Çince Tercüman » Tokat Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Tokat Çince Tercüman   » Tokat Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Tokat Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri