Trabzon Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Trabzon Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Trabzon bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Trabzon bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Trabzon bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  TRABZON ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi ARSİN OSB Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Trabzon Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi BEŞİKDÜZÜ OSB Trabzon Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Trabzon Şinik Organize Sanayi Bölgesi ŞİNİK OSB Trabzon Şinik Organize Sanayi Bölgesi Trabzon Vakfıkebir Organize Sanayi Bölgesi VAKFIKEBİR OSB Trabzon Vakfıkebir Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Türkiye’ nin doğuya açılan en büyük kapısı, limanı, serbest bölgesi, hava alanı, ipek yolu üzerindeki konumu nedeniyle adını tarihe kazımış bir şehir, Trabzon ve de  kurulduğu günden itibaren özverili, fedakarlıkla dolu çalışmalar neticesinde bugün yaklaşık 5.000 personeli, milyon dolarlık ihracat kapasitesi, Bölge ve Türkiye ekonomisine katkısı, modern tesisleriyle  Karadeniz’ in gururu Trabzon Organize Sanayi Bölgesi.
 
Bölgemiz, 23.07.1976 tarih ve 7/12707 Sayılı Bakanlar Kurulu kararına istinaden 13.10.1985 tarihinde, Trabzon İl   Özel  İdaresi,  Trabzon  Belediyesi,  Trabzon   Ticaret ve Sanayi Odası ile Arsin Belediyesince oluşturulan  Müteşebbis    Heyet   tarafından Sanayi ve Ticaret Bakanlığının kredi desteği ile    Arsin    İlçesi   sınırları    içinde     983.420 m2’lik  sahada kurulmuştur.
 
4562 Sayılı OSB Kanunu 25. Maddesi gereği, 07.06.2003 Cumartesi günü toplanan 1.Olağan Genel Kurulumuz yeni yönetimini belirlemiştir. Bundan böyle Organize Sanayi Bölgemiz bölgede yer alan yatırımcılar arasından genel Kurul’ ca belirlenen 5 Yönetim Kurulu üyesi tarafından iki yıl için ve 4562 sayılı OSB Kanunu ve buna bağlı çıkarılan Uygulama Yönetmeliğine göre yönetilmektedir.
 
Onaylı imar  planına  göre 25  adet yapı adasında en küçüğü 3.001,44 m2 ve en büyüğü 28.237 m2 alanında olmak üzere toplam 91 sanayi parseli mevcuttur. Bunların yanında sosyal tesisler, arıtma tesisleriyle yeşil alanları içeren üniteler yer almaktadır. Altyapı  çalışmaları, yollar  altyapısı,  kanalizasyon,  yağmur  suyu  terfi  hattı, 1000 m3’lük  depo, drenaj  taşkın  koruma,  PTT  inşaatları,  içme  suyu  ve  enerji işletim hatları tamamlanarak hizmete sokulmuştur.
 
Bugüne kadar yapılan çalışmalar neticesinde, Bölgede bulunan tüm parseller tahsis edilmiştir. Bölgemizde 84 firmada üretim yapılmakta olup, çalışan tesislerde  yaklaşık 5.000 kişi istihdam edilmektedir.

 
Bölgemizde tahsisi veya satışı yapılmamış parsel bulunmamaktadır. Yatırım programından 1995 yılında çıkarılan bölgemiz, kredi borçlarını ödeyerek, bu tarih itibariyle yatırımlarını kendi kaynakları ile yapmaktadır.


Trabzon Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Trabzon Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Trabzon Çince Tercüman » Trabzon Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Trabzon Çince Tercüman   » Trabzon Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Trabzon Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri