Van Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Van Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Van bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Van bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Van bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  VAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Van Erciş Organize Sanayi Bölgesi ERCİŞ OSB Van Erciş Organize Sanayi Bölgesi Van Organize Sanayi Bölgesi VAN OSB Van Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Van Organize Sanayi Bölgesi, Bakanlar Kurulu Kararı ile T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı olarak, Vilayet, Belediye, İl Özel İdaresi, Ticaret ve Sanayi Odası iştirakleri ile 1998 yılında kurulmuştur.

Bölgemizde Van-Erciş Karayolu üzerinde Şemsibey Mahallesi Sınırları içerisinde 1998 yılında 1 ve 2.Etap olarak 127 hektar alana kamulaştırma işlemleri başlatılarak toplam 87 sanayi parseli oluşturulmuştur. 1 ve 2. Etap firmalar ağırlıklı olarak inşaat, plastik, paketleme, gıda, kimya iş kolunu oluşturmaktadır.

Van’da üretimin artması ve gelişme göstermesi ile birlikte yatırım yapmak isteyen sanayicilerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, tevsii alanı olarak 2011 yılında 3. Etabın kurulması çalışmalarına başlanılmıştır. 44 hektar alan üzerine kurulu olan 3. Etabın altyapı çalışmaları 2013 yılında tamamlanmıştır. 48 adet sanayi parselinden oluşan 3. Etabda firmalar, ağırlıklı olarak inşaat, gıda, ve kimya iş kolunu oluşturmaktadır.

Van’ın Cazibe merkezleri kapsamında üretime dayalı artan talepler doğrultusunda 2016 Yılında 60 hektarlık alanda altyapı inşaatına başlanmıştır. 2018 yılında % 100 lük  fiziki gerçekleşme sağlanacaktır. 4. Etabın tamamlanması halinde 23 sanayi parseli OSB’ye kazandırılacaktır.

4. Etap ile birlikte toplam 158 sanayi parseline sahip olan Van OSB’de 134 arsa tahsisi yapılmıştır. Bu arsa tahsisi yapılan parsellerde üretim yapan firmaların 129 tanesi üretimde, 5 tanesinde Yapı kullanım izni alınmış ve 1 parselinde teknik koşullardan dolayı tahsisi yapılamamaktadır.

Cazibe Merkezleri Kapsamında artan talep ve Uluslararası,  markalaşmış firmaların OSB mize yapmış olduğu başvurular doğrultusunda 2023 vizyonunu yakalamak amacıyla 277 Hektarlık 5. Etap için düşünülen arazi ot bedelleri ödenerek OSB sınırlarına dahil edilmiştir. 4. Etap Altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra 5. Etap parselasyon ve Altyapı çalışmaları için proje ve imar çalışmaları başlatılacaktır.


Van Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Van Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Van Çince Tercüman » Van Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Van Çince Tercüman   » Van Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Van Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri