Yalova Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Yalova Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Yalova bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Yalova bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Yalova bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  YALOVA ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Yalova Çiçekçilik TDİ Organize Sanayi Bölgesi YALOVA ÇİÇEKÇİLİK TD Yalova Çiçekçilik TDİ Organize Sanayi Bölgesi Yalova Gemi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi YALOVA GEMİ İHTİSAS Yalova Gemi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yalova Kalıp İmalatı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi YALOVA KALIP İMALATI Yalova Kalıp İmalatı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yalova Taşıt Araçları Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi TAŞIT ARAÇLARI YAN S Yalova Taşıt Araçları Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

YALOVA MAKİNE İHTİSAS OSB
Yalova Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Yalova İli Çiftlikköy İlçesi Laledere-Gacık-Kılıç Köyleri Üçgeninde, İstanbul-İzmir Otoyolu’na Cephe, Kılıç Gişesinin Hemen Çıkışında Stratejik Bir Noktada Konumlanan Bölge 4562 Sayılı Osb Kanunu İle Kurulmuştur.

Yalova
Makine İhtisas OSB

YALOVA MAKİNE İHTİSAS OSB, yer seçimi ve başvuru süreçlerinin tamamlanması sonrasında 7 Haziran 2017 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onayı ile 331 sicil numarasını alarak tüzel kişilik kazanmıştır

Yalova Makine İhtisas OSB 6 Kasım 2017 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından Kamu Yararı Kararı alınmıştır. Her biri ülkemizin kendi sektörlerinde öncü konumda olan firmalarını barındıran Yalova Makine İhtisas OSB, bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlama hedefiyle büyümeye devam etmektedir.

Doğu Marmara’nın En Merkezi Noktasında Yer Alıyor.

Ulaşım ve lojistik avantajıyla göz dolduran Yalova Makine İhtisas OSB Doğu Marmara Bölgesi’nin merkezi konumunda yer alıyor. Yalova ili Çiftlikköy ilçesi Laledere-Gacık-Kılıç Köyleri üçgeninde, İstanbul İzmir Otoyolu’na cephe, Kılıç gişesinin hemen çıkısında stratejik bir noktada konumlananıyor.

01KM
İSTANBUL İZMİR OTOYOLU GİŞESİ 14KM
YALOVA MERKEZ 13KM
LİMANLAR 49KM
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI 28KM
GEBZE 67KM
İSTANBUL ÇAMLICA GİŞELERİ 16KM
OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ 47KM
BURSA MERKEZ
Geleceğin
Sanayi Kenti

Dünyanın makine sanayi sektörlerini barındıran YALOVA MAKİNE İHTİSAS OSB, stratejik konumundan lojistik avantajına, dünyanın en gelişmiş hazır alt yapısından arsanın alınması ile birlikte anında inşaatın başlanabilmesine kadar büyük avantajlar sunan bir bölge. Tersaneler Bölgesinde uzun yıllardır birikmiş bir sanayi kültürü olan YALOVA İlinde, kalifiye iş gücü noktasında ciddi bir birikim mevcuttur. İlde bulunan YALOVA ÜNİVERSİTESİ, 15.000 öğrencisiyle, önemli bir insan kaynağıdır.

Vasıfsız işçi konusunda da köyler bölgesinde yoğun genç nüfus barındırmaktadır.

Altyapısı Dünya Standartlarındadır ve Tescillidir.

2.5 m eninde, 2.5 m yüksekliğinde betonarme tünel sistemi olan adına ‘GALERİ SİSTEMİ’ dediğimiz altyapı sistemi ile inşa edilip sizlere sunacağız. Elektrik, Doğalgaz, Su, Yağmursuyu, Telekom, kısaca tüm altyapı, bu sistemin içinde yer alacak şekilde sizlere teslim edeceğiz. Kesintisiz ve modern bir altyapı hizmeti alacak ve rakiplerinizden daha düşük elektrik bedeli ödüyor olacaksınız.

Çevreci ve Yeni Nesil
Yalova Makine OSB

Önceliğimizi çevreye veriyoruz. Bu doğrultuda gerekli altyapı ve üstyapı yatırımları yapmayı, OSB’nin ortak enerji tüketimlerini OSB içerisinde kurulacak güneş enerji santralinden temin etmeyi, arıtma tesisini ileri arıtma olarak dizayn ederek, arıtılan suyu sulama suyu olarak OSB katılımcılarının hizmetine sunmayı, yenilenebilir enerji yatırımları yaparak, OSB katılımcısının enerji birim fiyatlarını OSB’lerdeki ortamla fiyatlardan en az yüzde 20 daha uygun hale getirmek, limanlara, demiryolu bağlantısı yapmak suretiyle OSB katılımcısının nakliye maliyetlerini minimize etmeyi, OSB içerisinde antrepo- depo kurmak ve işletmek suretiyle OSB katılımcısının lojistik maliyetini minimize etmeyi, fabrika inşaatları aşamasında, yüzde yüzü OSB’ye ait YİMES İnşaat A.Ş. marifetiyle minimum bedelle ve uzun vadeli ödeme planlı ödeme kolaylıklarıyla fabrika inşaatları için katılımcının yatırım maliyetini minimize etmeyi ve son olarak kurulacak çevre laboratuvarı, ortak sağlık güvenlik birimi, atık yönetim tesisi ile katılımcının zorunlu gelir ve gider harcamalarını minimize etmeyi hedefliyoruz.

Zengin Sosyal Donatı Alanları

Yalova Makine OSB’mizde altyapı hizmetlerinin yanı sıra hayata geçirilecek sosyal donatı alanlarının çeşitliğini ile hem sanayicilerin hem de bölgede istihdam edilecek çalışanların ihtiyaçlarını eksiksiz biçimde tamamlamayı hedefliyoruz. Bu nedenle oluşturduğumuz proje doğrultusunda zengin sosyal donatı alanları da kuruyoruz. Bunlar arasında idari ve sosyal tesis alanı, bankalar çarşısı, yaşam alanı, ticari alanlar, kamusal alanlar, dini tesis alanı, tıp merkezi, spor merkezi, ATM alanı, dijital fuar, sergi alanı, teknoloji geliştirme bölgesi, kreş, meslek eğitim merkezi, meslek lisesi, meslek yüksek okulu, antrepo, itfaiye, tır-kamyon servis aracı parkı kurmayı projelendiğimiz alanlar içerisinde yer almaktadır.

Stratejik Konum
Ve Lojistik

Bursa, İstanbul ve Kocaeli gibi, sanayi ve ticaretin başkentlerinin tam orta noktasında hem Marmara hem de
Ege Bölgesi pazarına açık çok avantajlı bir konumdadır.
İstanbul – İzmir otoyoluna cephe konumdadır.
Osmangazi Köprüsüne 12 km uzaklıktadır.
Otoyolun Kılıç gişesine, 1 km gibi bir mesafede, yani yürüme mesafesindedir.
Limanlara ve Topçular feribot iskelesine yalnızca 8 km mesafededir.
Sabiha Gökçen ve Bursa Yenişehir Havaalanlarına 45 km mesafededir.


Yalova Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Yalova Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Yalova Çince Tercüman » Yalova Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Yalova Çince Tercüman   » Yalova Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Yalova Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri