Yozgat Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Yozgat Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Yozgat bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Yozgat bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Yozgat bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  YOZGAT ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Yozgat Kaleseramik Özel Organize Sanayi Bölgesi KALESERAMİK ÖZEL OSB Yozgat Kaleseramik Özel Organize Sanayi Bölgesi Yozgat Organize Sanayi Bölgesi YOZGAT OSB Yozgat Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Yozgat Organize Sanayi Bölgesi Kuruluşu

Organize Sanayi Bölgesinin yeri 10.08.1993 Tarihinde Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca görevlendirilen Yer Tahsis Komisyonunca seçilmiş ve DPT Müsteşarlığınca da onaylanmasından sonra Yozgat – Ankara Karayolunun 26’ncı km sinde Yerköy İlçesi Harkaşan Köyü yol ayrımında 150 hektar alan üzerine kurulmuştur. Bölgenin alt yapı çalışmalarına 1996 yılında başlanmış olup, 1997 yılında sanayiciye arsa tahsisleri başlamıştır. Organize Sanayi Bölgemiz Yozgat-Ankara E-88 Devlet Karayolu üzerinde, Saray Beldesi Harkaşan köyü yol ayrımında il merkezine 26 km mesafede ve 1.493.256 m2 alan üzerine kurulmuştur. 

Bölgenin ulaşımı ise ;

Devlet demir yoluna 15 km ,
Hava yolu ulaşımında Ankara Esenboğa Hava Alanı Bölgemize 190 km,
Deniz taşımacılığında Samsun limanına 290,  Mersin limanına 466 km mesafededir

Bölgeye en yakın Gümrükler;   Çorum 110 km, Kayseri 160 km mesafededir. 


Yozgat Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Yozgat Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Yozgat Çince Tercüman » Yozgat Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Yozgat Çince Tercüman   » Yozgat Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Yozgat Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri