Zonguldak Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti - CindeTURKTercuman.Com - Çince Tercümanlık

Zonguldak Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

Çinden almış olduğunuz makineyi Zonguldak bölgesinde fabrikanızda açılış aşamasından, kurulum aşaması ve test aşaması sonuna kadar fabrikanızda çalışacak Çinden gelen Çinli teknik ekiple Zonguldak bölgesindeki bulunan fabrika ekibiniz arasında profesyonelce makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti 10 yıllık tecrübe ile firmamız tercümanları tarafından sağlanmaktadır.

Bununla birlikte makinanın kullanım klavuzu talep doğrultusunda yazılı olarak Çince – Türkçe’ye çeviri Türkçeye tercüme edilmektedir. Çince tercüme hizmetinizi de sağlanmaktadır.

Zonguldak bölgesindeki  Makine kurulumu sonrasında makinanın çalışma eğitimi , Çinli Öğretici ile makinayı kullanacak personel arasındaki iletişimi sağlamak üzere Çince Makine eğitimi tercümanlık hizmeti de verilmektedir.

İlerleyen aşamalarda makinede meydana gelecek herhangi bir arızada yada olumsuzlukta Çinden teknik personel ile görüşmek istediğinizde Online Çine Tercümanlık hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır.

Kısacası Çinden aldığınız makinanın Fabrikanıza kurulumundan , çalışma eğitimine kadar ve daha sonraki her aşamada ihtiyaç duyacağınız Çince Tercümanlık hizmetini firmamızdan profesyonelce alabilirsiniz.

Çince Tercüman taleplerinizi karşılayabileceğimiz organize sanayi bölgeleri ,  ZONGULDAK ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ Zonguldak Alaplı Organize Sanayi Bölgesi ALAPLI OSB Zonguldak Alaplı Organize Sanayi Bölgesi Zonguldak Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi ÇAYCUMA OSB Zonguldak Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi Zonguldak Ereğli Organize Sanayi Bölgesi EREĞLİ OSB Zonguldak Ereğli Organize Sanayi Bölgesi

Çince Tercüman Talep Et
Telefonla (Whatsapp)
0 530 597 80 87
Tercüman Talep Formu yada
cincetercuman.net@gmail.com
üzerinden çince tercüman
ekibimizden talep edebilirsiniz.

Zonguldak – Ereğli Organize Sanayi Bölgesi 1995 yılında 167 sicil no’su ile bölgenin sanayi alanı ihtiyacını karşılamak amacı ile kurulmuş bir karma OSB’dir. Kurucu ortakları % 60 payla Zonguldak İl Özel İdaresi ve % 40 payla Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olup, Devletimizin destek himaye teşvik ve kredilendirmesi, özel hukuk tüzel kişiliği statüsü kapsamındaki hukuksal ayrıcalıkları ile kurulan Zonguldak-Ereğli Organize Sanayi Bölgesi alt yapı gereksinimlerini tamamlamış olup, yeni yatırımlarla da gelişimini sürdürmektedir.

14.01.2019 Tarihinde yapılan ilk Genel Kurul toplantısında Müteşebbis Heyetin devamına karar verilmiş olup, Müteşebbis Heyete 8 katılımcımız, Yönetim Kuruluna 3 katılımcımız, Denetim Kurulumuza 1 katılımcımız dahil olmuştur.


Zonguldak Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Oku, Zonguldak Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Zonguldak Çince Tercüman » Zonguldak Makine Kurulumu Çince Tercüman
Etiketler » Zonguldak Çince Tercüman   » Zonguldak Makine Kurulumu Çince Tercüman  
Google ARA: Zonguldak Organize Sanayi Bölgesi makine kurulumu Çince Tercümanlık hizmeti

DİĞER ÇİN TERCÜMAN HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri